Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékieknek miért nem...

Az ellenzékieknek miért nem jön be a Nélküled?

Figyelt kérdés
Miért nem tudják ezt a nótát szeretni? Bezzeg az Örömódát, aminek semmi köze nincs a magyarsághoz, szívre tett kézzel éneklik.

márc. 9. 11:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Nekem tetszik es se mihazankod se fideszes nem vagyok. Kerdesed tehat hazugsagra alapszik.
márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
én inkább mh vagyok de hányingerem van az ilyen szektás indulóktól
márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért Beethoven-t ne hasonlítsuk már az Ismerő Arcokhoz, ez még viccnek is rossz, te jó ég…


Ettől függetlenül én szeretem a Nélküledet. Sőt, kapaszkodj, olyannyira szeretem, hogy rajta van az MP3 lejátszómon is, rendszeresen hallgatom. Kellemes a dallama, jól sikerült a kísérete, és személy szerint a szöveggel sincs problémám, nem azért sóvárog, hogy kerüljenek vissza az elcsatolt területek, nem szapulja a környező országokat, nem tünteti fel indokolatlanul magas erényekkel a magyarságot, kizárólag a külhoniak kulturális fennmaradása a téma. Ez szerintem ellenzékiként is teljesen vállalható.

Ettől függetlenül politikai téma marad, és természetes, hogy ettől sokan nem tudnak, és nem akarnak eltekinteni. Ezzel minden zeneszerzőnek számolni kell.

Én is elsősorban a dallama miatt szeretem, a “célközönségtől” (tisztázzuk, nem a határon túliakat értem ezalatt) általában én is rosszul vagyok, és nagyon szégyelleném, ha bármilyen szempontból is egy kalap alá kerülnék velük.

márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Mert a Fidesz (és a Mi Hazánk) politikai indíttatásból kisajátította magának. Ha ez nem történt volna meg, a kutya sem ismerné, mert szánalmasan gagyi zene. Próbálj meg valami színvonalasat hallgatni.
márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%

Annyira felemelő érzés hogy hobbysportok mint a foci meg silány minőségű zenei alkotásokkal való szimpatizálás a nemzeti hovatartozás mércéje.


Gyönyörű látlelet az ország mentális állapotáról a nagy "hazafiaknak" ez a fokmérő és nem az hogy szórja a szemét szétlopják a hazáját a populista kisztitkárok.

márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Crisopher ***** válasza:
74%
Ellenzéki vagyok, nekem bejön
márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Koplárovics Béci ***** válasza:
84%
Szánalmas tévedés, vagy inkább hazugság a kérdésed állítása. Persze a fidesznél csak ők magyarok, csak az övéké lehet egy magyar szám. És ezt az Orbántól eredő hazugságot a birkái is kötelezően bégetik.
márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan melyik előadó Nélküled c. számára gondolsz? Mert van egy pár.
márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

A kérdésnek álcázott állításod eleve hazugság.


[link]


A DK kirakott a facebookos oldalára egy videót, melyben a Nélküled című száma közben lepusztult magyar kórházak képei láthatók. A együttes akarta letiltatni, tehát nem igaz, hogy az ellenzékieknek nem jön be a szám, hanem a jobberek szektásodnak.


Szerintem amúgy szép szám.

márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%

"Pontosan melyik előadó Nélküled c. számára gondolsz? Mert van egy pár."


Mondjuk ha elképzelem ahogy Szíjjártó Rogánnak énekel egy Mariah Carey Without You-t valamelyik nerzeti lakodalmon...

márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!