Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nevezik Csányi Sándort...

Miért nevezik Csányi Sándort meg az OTP-t is korruptnak?

Figyelt kérdés

Láttam twitteren egy posztot amiben fel vannak háborodva hogy mennyit “lop” az otp. De mégis miért gondolják ezt?


Szerintem az hogy a vezető jóba van Orbánnal az szerintem természetesen én se lennék vele rosszba


Másrészt ez egy bank természetes hogy van busás profitjuk.


Mi ebben a korrupt vagy törvénytelen? Ki elől és mit lop az Otp?



márc. 9. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Ki nevezi annak?

Hülyék mindenhol vannak.

márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Nemtom, én az Unicredit-nél vagyok, ott is biztos megy a harácsolás a vezetőség részéről, de legalább nem tudok róla olyan sokat,mert Milánóban csinálják, gli affari si fanno all'italiana.

A Csányi féle OTP meg a MészárosBankHolding(MBH) viszont itt az orrom előtt tevékenykedik. Nyilván nem konkrétan lopnak a bankok, az OTP és az MBH is egész biztosan jogszerűen működik, de a vezetőségük olyan érdekeltségi körbe tartozik, akiknek azért nem kevés csurran cseppen az államkasszából is, ha csak a banki bevételből lennének gazdagok,nem is lenne baja velük senkinek.

márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Képzeld, azért mert az.
márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
A fideszrezsim része az OTP, tehát pont olyan korrupt. Ráadásul a világ legdrágábban müködő bankjáról van szó.
márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindennek a legalja amúgy a Gránit Bank, de az OTP és az MBH is sok szempontból hasonló.
márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek mindenkit korruptnak neveznek, aki náluk gazdagabb meg sikeresebb.
márc. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 everlight ***** válasza:
59%
Az OTP legális uzsora.
márc. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legrosszabb bank a lagdragabb szolgaltatassal, ami ugy lett Csanyi maganbankja, hogy a rendszervaltaskor jokor volt jo helyen... nagy focihaverja amugy a csungohasu kolostormalacnak is.
márc. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!