Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Miért van az, hogy Magyarországon menő dolog korruptnak lenni?

Figyelt kérdés

Ha meg tudod magadnak szerezni a nagy pénzeket, akkor te vagy az életrevaló, tökös f@xagyerek.

Hogy akarnak a magyarok ilyen hozzáállással korrupciómentes országot, amikor gyakorlatilag a kultúrájuk része a lopás?



2018. szept. 16. 08:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Doktor Orbán Viktor miniszterelnök urunk nem korrupt, hanem egy talpig becsületes miniszterelnök Úr!
2018. szept. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%

Tudod, már Hofi is megmondta. Az a korrupció, amiből engem kihagytak.


Addig van vele bajod, amíg nem vagy benne.

2018. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

Halgass Hakapeszire, mert ő nagy tisztelője Doktor Orbán Viktor miniszterelnök urunkbak.

Hakapeszi nagy fideszes, de én eldöntöttem nagyobb fideszes leszek nála!

Remélem kapok ezért egy trafikot Doktor Orbán Viktor miniszterelnök uramtól.

2018. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Úgy hogy sok a cigány. Ahol már kormányra is cigányok kerülnek ott ne várj mást. Ennél egyébként már csak a zsidók rosszabbak
2018. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

3.


Az a röhej, hogy jobboldali vagyok, de nem fideszes. A Jobbikra szavaztam - mondjuk valószínűleg utoljára.


De ilyen ellenzék mellett kénytelen az ember Orbánt védeni.

2018. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Hakapeszi, én eldöntöttem nálad jobban fogom védeni Doktor Orbán Viktor miniszterelnök uramat!
2018. szept. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6.


Nosza, tedd azt.

2018. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Pupusz ***** válasza:
100%
A rendszerváltás óta azok a menők, akik 1Ft-ért privatizáltak egy gyárat és jó pénzért eladták nyugati cégeknek. Akik milliárdosok lettek a semmiből. Róluk ír a sajtó, a tv-kben sztárolták/ják őket, díjakat alapítanak, köztiszteletben álló emberek lettek. Nem hoztak létre semmit, nincs mögöttük teljesítmény, nincsenek találmányok, fejlesztések, csakis a szélhámosság terén. Ebben nőtt fel immár két generáció. De az az előttiek is egy olyan rendszerben éltek, ahol úgy tudtak házat építeni, hogy összelopták hozzá az anyagot, összefusizták az egészet. Szóval tisztességes, korrekt múltról a magyarok tekintetében nem beszélhetünk. Ma is mutogatják a valóságshow hősöket, aranyásó csajokat, népszerűsíti a média a teljesítmény nélküli jólétet, az az iránti vágyat, mint természetes dolgot. Emiatt nem akarnak sokan dolgozni, inkább otthon nyomogatják a gépeiket és várják a csodát. Már az alsósok is luxus házat, Ferrarit, könnyű életet akarnak bármiféle belefektetett energia, képességek nélkül. Úgyhogy nincs min csodálkozni. Ráadásul ebben az országban nem is éri meg tisztességesnek lenni, mert az összes bőrt és még a húst is lenyúzza az állam az emberekről. Többet keres az állam egy munkavállalón, mint maga a munkavállaló. Ez kész röhej. Jóval többet keres rajtuk, pedig nem is csinál semmit, csak hazudozik és nyúlja a közös kasszát szemérmetlenül. Így meg kinek van kedve azt tömni? Ráadásul népünk nemes vezetői mind mind a lopásból, korrupcióból gazdagodtak meg, egyetlen szerény, tisztes szegénységből élő sincs köztük és ők az élenjáró példa. Aki teheti és van hozzá képessége, bátorsága, kapcsolatai, az igyekszik megszedni magát. Mondj egy okot, hogy miért ne tennék! Azért, hogy ne érezzék szarul magukat azok, akik ezt nem teszik? Ez pont nem érdekel senkit. Más ok pedig nem jut eszembe. Hacsak nem az, hogy többet tudjanak lopni csúcsmagyarjaink. Ez lehet egy empatikus ok.
2018. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

Teszem is!

Szent Doktor Orbán Viktor miniszterelnök uram felvirágoztatta az országunkat, ráadásul tette ezt úgy, hogy közben zsoldosok támadják Magyarországot!

2018. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Bétó apó ***** válasza:
37%
HakapesziM-nek és Hofinak is bizony igaza van! De másképpen fogalmazva: "Nincs az a pénz, amiért én ezt megtenném! Nos, de ha van az a pénz..." Ne legyenek senkinek illúziói, mindennek és mindenkinek meg van az ára. És senki se higgye, hogy Nyugaton nincs korrupció. Ó, dehogy nincs! Legfeljebb ők másképp, kifinomultabban csinálják, mert nagyobb pénzek lenyúlásához már más módszerek szükségesek...
2018. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!