Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek, melyik főpolgárme...

Budapestiek, melyik főpolgármester-jelöltre fogsz szavazni az önkormányzati választásokon júniusban?

Figyelt kérdés
Miért pont rá? Ha bizonytalan vagy, miért? Fogsz egyáltalán szavazni? Kérem, most csak a pestiek voksoljanak.

márc. 10. 20:11
A kérdező szavazást indított:
Karácsony Gergely, egységes ellenzék
Vitézy Dávid, LMP (HA INDUL!)
Dr. Grundtner András, Mi Hazánk
Szentkirályi Alexandra, vagy más fideszes jelölt (HA INDUL!)
Más jelölt
Nem szavazok
Bizinytalan vagyok egyelőre
38 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Alexa💖
márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Vitézy, ha indul. Ha nem indul, akkor nem jó szívvel, de inkább Szentkirályi Alexandra. Nem az a főpolgármester lenne, aki döntene bármiről is, hanem a Fidesz pártközpontja irányítaná Budapestet. De legalább IRÁNYÍTVA lenne lenne Budapest, ami Karácsony alatt hiányzik.


Lehet lepontozni.

márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy irányítanák? Tarlós alatt szerinted jobban működött Budapest? Szerintem nem.
márc. 10. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem sokkal jobban működött Tarlós alatt, igen.
márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Karácsonyra, erősen megnyírbált költségvetéssel is többet tett mint a forrásokban úszó tahós.


Amúgy jellemző azok karigeriznek akik 40 évesek és már 2x átmentek pesten életük folyamán.

márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
5. KariGeri mit tett a biciklisávokon kívül? A bérlet most nem az ő ötlete volt. Szóval mit is tett? Hallgatom a listát
márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Zuglóból tőlünk pl kirúgták, mert itt sem csinált semmit. Mielőtt azt mondanád, hogy nem vagyok budapesti. A legtöbb szemetest is leszereltette Budapesten, nincs rá pénz jeligével.... SZÓVAL HALLGATOM.
márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Milyen jó dolgokat csinált. Forrásmegjelöléssel,ne bemondásra.... Várom a hosszú listát.......
márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!