Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok az ellenzék új...

Mit szóltok az ellenzék új pedofiles plakátjaihoz?

Figyelt kérdés

márc. 11. 23:32
A kérdező szavazást indított:
Ellenzéki vagyok és tetszik.
Ellenzéki vagyok és nem tetszik.
Kormánypárti vagyok és tetszik.
Kormánypárti vagyok és nem tetszik.
Egyik párttal sem szimpatizálok, de a plakáttal igen.
Egyik párttal sem szimpatizálok és a plakáttal sem.
Más.
38 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Annyi jó benne, hogy a pedofidesztől kicsit visszaveszik ezt a témát, amit megpróbáltak éppen a pedofilsegítő fideszesek kisajátítani (pont ahogy a nemzet fogalmával tették).


Nagy szerencse, hogy idejében lelepleződött ez esetben a farizeus képmutatásuk, mert már éppen az kezdett kialakulni, hogy ők a nagy gyermekvédők és családbarát kormány, az összes ellenzéki viszont pedofilsimogató, a melegek meg mind pedofilok.


Ilyen szempontból jó, hogy lebuktak a pedofilsimogatásukkal és az ellenzék így "visszafoglalhatja" ezt a témát a hiteltelenné vált pedofidesztől a normális emberek számára!

márc. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
DK plakátjai, nem véletlenül hívják őket kék Fideszeseknek. Fogadok a szavazóiknak tetszik és nincs semmi bajuk vele, sőt merem állítani nem is fogják fel, hogy másoknak mi a baj vele... a Fideszesek is pontosan ilyen felfogásúak, nincs különbség a pártbirkák között, különbség csak annyi, hogy az egyik vörösből lett kék színű, míg a másik vörösből lett narancs színű.
márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Egyetértek a 2-essel, de legalább nemcsak a Fidióták plakátjai vannak kint. Én a Dkakásokat is rühellem, de van valami változatosság legalább.


Ha már zömmel idióták lakják az országot, legalább ne csak az egyik féle idiótát nézzük, hanem a másikat is, változatosan.

márc. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Én azon csodálkozom, hogy bárkit is meglepett ez a kegyelmi botrány.


Várható volt hogy megittasodik attól a bizalomtól, amit a szavazói biztosítottak számukra.


Az ilyen rendszernek vannak buktatói, a korlátlan hatalom nem csak előnyökkel jár. És amikor túltolja a biciklit a bizalmat elveszítik és természetesen a hitelességüket is.

márc. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Tetszik, jó látni a disznóképűt és a pedofilt egy plakáton.
márc. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
5-ös, te meg tudod különböztetni őket?
márc. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Szóval:

Fidesz: brüsszel, gyurcsány, dollárbaloldal mantrázás.

Ellenzék: pedo fidesz kegyelmi mantrázás.


"Egy brancs maguk, ne is tagadja!"

márc. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Röhejes!
márc. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%

Szégyenteljes tempó.

Ez fideszes szint.

márc. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Nagy segítség ez a magyar családoknak!
márc. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!