Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Putyin megkapná a jelenleg...

Ha Putyin megkapná a jelenleg Ukrajnából megszállt területeket, tartósan megelégedne és nem lenne további területi követelése, illetve további demilitarizációs és nácitlanítást célú speciális katonai művelete a szomszédaival szemben?

Figyelt kérdés

márc. 12. 14:43
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagy Mihazánkos vagyok és igen, szerintem megállna
Fideszes vagy Mihazánkos vagyok és szerintem nem állna meg,
Ellenzéki vagyok és szerintem megállna
Ellenzéki vagyok és szerintem nem állna meg
20 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Nem állna le
márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%
Az attól is erősen függ, mit művelnek a szomszédokban az oroszokkal. Meg egyáltalán hogyan áll a Nyugat Oroszországhoz (szankciók, vagyonelkobzások , olimpia stb)
márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Ne magadból indulj ki. Az ő életeleme és szemlélete a folyamatos szerzés. Minél többet és minél inkább más kárára, annál jobb.
márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Az oroszok ha nyújtod a kisujjadat egyből a karodat akarják. Hitlerről is azt hitték, hogy elég neki Ausztria aztán Csehszlovákia aztán tudjuk mi lett a vége.
márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
A krímnél megállt?
márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
#2 aha, mindig lenne indok. Moldavia lenne a következő, ugyanazt csinálták mint Ukrajnában, aztán jöhet a Baltikum
márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Egy 71 éves embernél mit jelent a tartósan? Valószínű ezután a háború után még 2-3 év tisztességes egészséget akarna magának, mielőtt bedobja a törölközőt.


A mi szemszögünkből nem szabad azzal foglalkozni, hogy mit akar Oroszország. Nem számít, hogy elakarnának-e menni Portugáliáig, vagy csak Odesszáig. Alkalom szüli a tolvajt, tartja a mondás, katonailag mindig készen kell állni bármire, akkor is, HA Putyin után valami liberális békepárti elnök jönne. A képesség a fontos, nem az akarat. Hiába akarna Putyin bármit tenni, tovább jönni, ha nincs meg a képessége, márpedig jelenleg nagyon nagyon nincs meg, akkor úgy sem jön. És ezt a képességbeli előnyünket kell megtartani végig. Akkor nem lesz baj.

márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#7 hát igen, úgy gondolta 3 nap alatt elfoglalja Ukrajnát, kinevez oda egy orosz helytartót, a többi ország meg max elítéli ezt, de nem tesz semmit.
márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

“Egy 71 éves embernél mit jelent a tartósan? Valószínű ezután a háború után még 2-3 év tisztességes egészséget akarna magának”


Ember, Trump júniusban lesz 78, és láthatóan semmit sem akar kevésbé, mint nyugodt nyugdíjaséveket! És akkor Bidenröl még nem beszéltem.


Putyin diktátor-mércével még középkorú, simán benne van még 10 évnyi hódítás, a NagyPéter-komplexusa biztos, hogy élteti még bő 10 évig minimum.

márc. 12. 19:02
 10/21 anonim ***** válasza:
Trump nem egy személyben dönt. Biden pedig egy öreg papa, aki nem tud magáról, mégis ő az elnök. Oroszországba kicsit más a helyzet. Ráadásul több évtized lesz, mire Oroszország visszahozza a tankjait. És azt mondtam, visszahozza, tehát a rozsdás t72 és t55-ről beszélünk. Új tankról szó sincs. Repülőgép ugyan ez. A gyártás évi 7db. Flottáról pedig beszélni sem érdemes orosz esetben. A szállítójárműveknél nincs pénz gumikra sem. Drónokba jók, kínai és iráni segítséggel, de meddig... Oroszország nem alkalmas külön külön egy nagyobb NATO állam megtámadására sem, és évtizedekig nem hozza be a lemaradást a 2021-es szintjéhez. Putyinnak nincs képessége még egy háborúra.
márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!