Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy van, hogy a fidesz...

Az hogy van, hogy a fidesz utálja az lmbtq-t, de ha egy transznemű csúnya dolgot állít (hazudik) egy melegről, akkor azt rögtön lehozza minden fideszes lap? Az a transznemű miért nem Soros bérenc, stb...?

Figyelt kérdés

#FIDESZ #botrány #LMBTQ #osváthzsolti
márc. 12. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
propganda
márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fhu egyébként ettől olyan ideges vagyok. Ráadásul ez a Noryna prostituáltként is dolgozott vagy talán még most is...
márc. 12. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezért gusztustalan az egész magyar politika.

Annak a stábnak, ránézésre legalább a fele saját jogon helyt állna, bármely random meleg bárban Európában -igen, én voltam random meleg bárokban Európán belül- és közben gondolkodás nélkül sodorják veszélybe, akár saját magukat is. Hány kormányközeli emberről plyekálnak, hogy leszbikus, vagy meleg, vagy transz? Pont nem érdekelne senkit, ha nem lenne ez a képmutató, gusztustalan gyűlöletkeltés.

márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod, hogy hazudik?
márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg maga a fidesz a legnagyobb lmbtqP párt Magyarországon.
márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4 Norynának több botránya is volt korábban a hazugságaiból - pl behazudta a követőinek, hogy épp lecsukják, hogy rákos, stb. Emiatt gyakorlatilag elveszítette a szavahihetőségét. Biztos volt még más ilyen dolog, én csak ennyiről hallottam.

Emellett még olyan dolgai voltak, hogy több követőt/nézettséget érjen el, hogy élőben elégített ki egy férfit, illetve egyszer a haját is felgyújtotta élő adásban.

Zsoltival köztudottan rossz a viszonya, mivel Zsolti többször kifejtette a videóiban, hogy miért káros jelenség Noryna.

márc. 12. 19:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb ugyan az minthogy tele volt plakátolva az ország védjük meg a gyerekeket plakátokkal, majd a nagy keresztény elnökasszony kegyelmet adott egy olyan embernek aki aktívan eltusolt pedofíliát. Hol van ilyenkor a gyermekek védelme?
márc. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Ugyanott ahol Szájer heteroszexualitása

márc. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!