Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyeselnéd ha NATO hivatalosa...

Helyeselnéd ha NATO hivatalosan is katonákkal támogatná Ukrajnát?

Figyelt kérdés

márc. 12. 18:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Tartózkodom
42 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Unalmasak vagytok már
márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
39%
Aki helyeselná az indulhat is a frontra.
márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
34%

Én kicsit túlzásnak érzem, azt az érvet, hogy ez atomháborúhoz vezetne, mert szerintem nem, de az esélye nagyon nagy lenne, plusz több országra kiterjedne a konfliktus, szóval nem határozottan ellenzem.


És nem is értem azokat, akik a háborút pártolják, komolyan, mint ha újra az 1930-as években lennénk és semmiből nem tanultunk volna...vagy túl nagy volt a 30 éven tartó kényelmes "unalmas" élet, vagy nem tudom.

márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
40%

2, azért fizetem az adóm egy bizonyos százalékát a NATO-nak, hogy ne nekem kelljen menni és azért vannak NATO katonák, hogy ők menjenek helyettem, mivel nincs sorkötelezettség Magyarországon.

Én támogatom, hogy a NATO adjon embert az ukránoknak, ha kell.

márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
37%

4, megpróbálom magyarul elmagyarázni, hátha igy érthető lesz:

én nem szeretnék még egyszer egy ruszki rendszerben élni, a gyerekkorom bőven elég volt belőle.

Nem vagyok háború párti, nem akarom, hogy háború legyen, de azt sem akarom, hogy az ország, megint az ő érdekeltségükbe tartozzon.

márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

#4


Nincsen 30 éve nyugi. Maximum a ftld Északi részén volt, és ott is eltérően.

Pl. Az ex-jogoszláv országok, konfliktusok, meg maga a háború. Vagy jelenleg (többminden mellett) az USA és a nyugat-európai társadalmak tönkremenetele. Franciaország pl. a közelmúltban.


Mi, meg Közép-Európa egyszerűen - pár évet, vagy 1, másfél évtizedet leszámítva - kimaradtunk a nemlétező 30 évedből.


Kevesebb tiktok, meg Meki barátom.

márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%

6-os felnőtt boomer ember vagy, és még is úgy írsz, mint egy tizenéves....de miért?


NATO tagok vagyunk, 50 iq felett mindenki tisztában van azzal, hogy ez hatalmas visszatartó erőt add, hogy bármelyik NATO tagot megtámadjon bárki is...Oroszország nem fog egyetlen egy NATO tagot megtámadni elsőként...ha még is, ami kizárt, akkor sem Magyarországot támadná meg, hanem a Baltikumot aztán meg a Finneket...Magyarország már így is ruszki rendszerben van, 14 éve Fidesz Putin mintára alakította ki a rendszerét, gondolom ez nem zavar téged, csak itt nincsenek ablakon kiugró öngyilkosok, meg mérgezett teák...


Az, hogy ti katonákat akartok küldeni harcolni, csak az bizonyítja, hogy neked nektek kár volt az oktatás, mert semmit nem tanultatok jelen esetben a történelemből.

márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%

7-es


Valószínűek te is azért hisztizel, mert magadra ismertél a szövegemben. Igen, csíp szúr fáj, de ez az igazság, te is és a többi kanapéba süllyed szalag mellett álló boomer valami izgalomra vágytok az unalmas életetekben ezért akartok valszeg háborúsat játszani mások kárára.


Kevesebb flakonos sört, meg zsíros kenyeret boomer.

márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
49%
támogatnám hogy azok akik támogatják szedjék össze a magyarok és küldjék az ukrán frontra majd a vagyonukat osszák szét azok között akik nem támogatják a háborút
márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
8, felnőtt ember vagy, mégis egyszer egyes szám kettes személyben irsz rólam, majd rögtön utána, többesszámban, de miért?
márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!