Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyeselnéd ha NATO hivatalosa...

Helyeselnéd ha NATO hivatalosan is katonákkal támogatná Ukrajnát?

Figyelt kérdés

márc. 12. 18:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
52%

#9


Meglepődnél a koromon. Nyugi, nagyobb boomer vagy.


Én személy szerint azt képviselem, és óriási történelmi tévedésnek tartom, hogy a kommunista megszállás után, tekintve a geopolitikát, a helyzetünket, meg a szerencsétlen 20. századi tragédiák végett, pont, hogy semlegesség kellett volna és ésszerű politika.


Én nem akarok orosz világot, sem amerikait. Én Közép-Európát akarok.


Flakonos bor.meg még nincsen, de ahogy haladtok "demokráciafelfogásban", remélem megdöglök, mielőtt a magad fajták is újabb európai katasztrófát csinál. Na, azt látni nem akarom.


Különben meg felvonulási terület vagyunk a NATOnak. Csak közlöm.


Már magas IQra vallana, ha megnéznétek két világháborúban hol volt a keleti front.

márc. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

12-es


Írásodból pont a boomer szag jön le.


De ez volt, és ez lesz ezután is, mármint Közép-európai...attól, hogy a ruszkik megtámadták Ukrajnát, azt nem lehet kivetíteni Magyarországra, ég-és föld a különbség, attól parázni, hogy majd minket is megtámadnak, az nettó tudatlanság, ezek nincsenek tisztában a politikai, gazdasági és a katonai helyzettel.


Flakonos sört írtam és nem bort, de mellesleg van flakonosból mind2.


Nem lennénk felvonulási terület a NATO-nak, ha nem picsognátok a háború iránt...ennyire egyszerű a történet.

márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

11-es


Ha oda figyeltél volna iskolában értenéd, hogy elsőre téged szólítottalak meg, majd utána többesszámmal írtam, mivel több hozzád hasonló elborult háborúpárti ember van.

márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

#13


Tökmundegy mit írtál. Flakonos sör, vagy bor. Ugyanaz a rosszindulat meg személyeskedés.


Számba adtad, hogy flakonos sört iszok, szallag mellett melózok, meg katonákat akarok?


Hát jó.

Nincs mit mondanom.

márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

15-ös


Hát te írtál az imént kevesebb tiktozást meg mekizést, én csak viszonoztam a jóindulatot amit elsőre írtál, sry bro.

márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
27%

14, a véleményem lehet, hogy tetszik, lehet, hogy nem, engem nem érdekel, viszont a sajátom és nem vagyok többesszám.

És továbbra is tartom, hogy azért fizetem az adóm egy bizonyos részét, hogy a NATO-ra menjen, igy, ha kell, akkor adjanak katonákat ukrajnának.

Ez a vélemény saját, eredeti vélemény. Megformálásában nem játszott szerepet külső politikus, ideológia, vagy csoportosulás.

márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

#16


Ez igaz, de ez a gondolkozás amit kommentben képviseltél ott, az igenis az a kaszt aki tiktokozik egy jót, esetleg Mekizés közben, majd várja a NATOt mert megvédik.


Nem védene meg minket a NATO.


Kollektív katonai szövetségekbe tartozni, meg megmutatta a 20. század, hogy milyen jó.


Ha.elfelejtjük, hogy Közép-Európa (ami egy pontig reális), akkor meg Európai haderő.

Ja, csak ez amcsi érdeket sért ugye? Ahogy az olcsó orosz nyersanyag.


Tisztán gazdasági háború folyik.

márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy nem vagy, hisz többen vagytok a te véleményeddel, itt meg azért vagyunk, hogy vitázzunk és ütköztessük a véleményeket. Tudom nagyon sok kommentelő nem szeret vitázni, hanem azért ír véleményt, hogy minél többen megsimizzék a kis buksijukat, hogy huuu de szépen írtál és küldjék a pipát, ez egy modernkori netes drog.


Nekem meg az a véleményem, hogy aki a háborút pártolja, az fosik kimászni a kényelmes kanapéból a frontra harcolni, hanem a kanapéból felhatalmazza magát, hogy ő fizet adót, és másokat küld a halálba, miközben lóbálja a zászlót a kanapéból, hogy ez a túlélésünk záloga...holott az ellenségnek eszében sincs megtámadni egy nála 3-4x erősebb szövetséget.

márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

16-os


Ugy állítod, hogy nem védene meg a NATO minket, mint ha lenne erre már precedens...hol erre a példa? Az, hogy behalózuk ezt, meg elképzeljük, attól még nem lesz real. Jelenleg ott az 5-ös cikk, amit elvileg be kell tartani minden tagállamnak, de mivel még olyan nem volt a NATO történetébe, hogy valamelyik tagot megtámadják, így ezek mind feltételezések.


Utolsó két mondatoddal meg egyetértek.

márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

#19


Ki mondta neked, hogy ÉN azt gondolom, hogy a ruszkik megtámadnák a NATO?


Haladunk...

márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!