Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra szavaznátok az...

Melyik pártra szavaznátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Ha most kiveszünk minden olyan pártot amely az Orbán-Gyurcsány ikerpárossal koalícióba lépett

márc. 13. 19:18
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#10


Viccnek elmegy. Viszont a kérdés komoly.


Mivel maga Gyurcsány és Dobreva jelölték és támogatták őt egy párton belül ezért MZP begyurcsányozódott, és ez ott fog száradni rajta.


A Volner pártot sem írtam ide. A te logikád szerint ha MZP-nek semmi köze nincs Gyurcsányhoz (akivel összefogott korábban) akkor ezek szerint Volnernek sincs semmi köze a Fideszhez, ugye?

márc. 13. 21:02
 12/26 anonim ***** válasza:
53%

"A te logikád szerint ha MZP-nek semmi köze nincs Gyurcsányhoz"

Én nem állítottam ilyet. MZP és a pártja két külön dolog, te pedig a kérdésedben és a válaszodban is kiemelted, hogy az összefogást PÁRTOKRA érted.

Idézek a kérdésedből: "Ha most kiveszünk minden olyan PÁRTOT amely az Orbán-Gyurcsány ikerpárossal koalícióba lépett"

Idézek a válaszodból: "Kizárólag olyan PÁRTOK az opciók a kérdésemben, amik SOHA SEMMIKOR nem fogtak még össze Orbán-Gyurcsánnyal."

MZP a választás UTÁN alapított PÁRTOT, így a pártja nem foghatott össze semelyik választáson sem Orbánnal, sem Gyurcsánnyal, vagy akár bármelyik szövetségesükkel.

márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

#12


Tehát akkor ha Semjén Zsolt kilép a Fidesz-KDNP-ből és alapít egy új saját pártot és az külön indul akkor annak semmi köze nincs Orbánhoz és akkor ennyi logika alapján rá is ugyanúgy szavazni lehetne

márc. 13. 21:19
 14/26 anonim ***** válasza:
45%
#13 A te logikád alapján pontosan így van. Hogy miért így tetted fel a kérdést, azt én sem tudom :D
márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
29%
Mindenki Magyarországa Néppárt.
márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
17%

Amazonok.


Ez egy új párt, csak csajok vannak benne.

márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#17


Most hallom először. De ez még így is sokkal értelmesebbnek tűnik mint az MZP-sek

márc. 13. 22:02
 18/26 hypno ***** válasza:
50%
A darálós, zászlólopkodós széljobbos idióták pártja amelyik Drábik bácsit kéri fel stratégiai tanácsadónak aki filmstúdiót FEMA halálgyárnak, a rákospalotai szemétégetőt krematóriumnak látja az hogy kerül a listába?
márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
29%

Amelyikben Magyar Péter lesz.


Ő eddig az az egyetlen, aki nincs összegyurcsányozva.

márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
márc. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!