Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz most csak a tanárokat...

A fidesz most csak a tanárokat fenyegeti, hogy ha nem kap további pénzéket az EU-tól, akkor visszacsökkentik a fizetésüket?

Figyelt kérdés

márc. 13. 21:55
A kérdező szavazást indított:
Főleg a tanárokat.
Teljes magyar lakosságot.
Egyéb, kifejtem.
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Saját magukon kívül az egész országot fenyegetik. De ha nagyon fogy a pénz, akkor még a sajátjaikat is.
márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Na, ennyi volt akkor a "sosem latott merteku pedagogus beremeles"?
márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Mire tetszik gondolni kedves kérdező?

Tessék már valami forrást linkelni, kis nyugati fényt, telexet vagy valamit, hogy tudjuk mire gondolsz, mert én googléban keresve semmit se találtam.


De így látatlanba is, olyan nagyon ritkán szokott lenni, hogy valakinek csökkentik a fizetését, pont azért húzták ennyi ideig, hogy addig is lehessen ezen spórolni, most hogy megadták és már 2 hónapot kifizettek mégis miért hátrálnának ki belőle, főleg választások előtt?

márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Ne igyál gyógyszerre, kérdező, és talán akkor sikerül valami értelmes kérdést is kiírnod.
márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem valószínű, hogy lesz ilyen. De ha lenne, éppenséggel nem ez lenne az első, 2012-ben, mikor megjelentek a tankerületek, akkor utána kevesebb lett a tanárok fizetése.
márc. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!