Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő lenne, mire átlagos...

Mennyi idő lenne, mire átlagosra visszacsökkenne az izomzatom két év heti 3-szori edzés után?

Figyelt kérdés
Fehérjén kívül mást nem szedtem.

2023. okt. 20. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Senki sem tudja. Én edzettem 4 évig rendszeresen középsulinál, feljött rám 3-4kg. Aztán rájöttem, hogy rendesen kéne csinálni, odafigyelve a fehérjére és a kalóriákra, és 2 év alatt feljött rám 13kg. Ezért tökéletesen mindegy mennyi idő alatt szedted fel az izmot, a lényeg, hogy mennyi ment fel.


Elvileg a nagy izmok pár hét alatt elkezdenek visszaépülni, a többi hónapok alatt. De itt nagyon számít az életmód. Ha valakit baleset ért, és nem mozog, akkor nagyon gyorsan elpárolog az izom. Ha valaki többet mozog, mert például olyat dolgozik, ami közben használja a testét, akkor ott ez a folyamat 4-5x lassabb.

2023. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
A kérdésed alapján érdemi izomtömeg nem lehet rajtad. Mi az egyébként, hogy visszacsökkenne? Mire? Honnan indultál? Fotó a régi és a jelenlegi formádról? Testsúly? Hány centi a karod? Szerinted mennyire releváns információ az, hogy hetente hányszor jársz konditerembe?
2023. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En feleve abbahagytan ideiglenesen, a felsokaromon latszik egy kicsit hogy csokkent.

Par honap alatt ugyis vissza tudom huzni az erot, mert elertem mar azt

2023. okt. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ismerősöm aki abbahagyta az edzést kb 2 év után és most 2 évre rá még mindig látszik hogy edzett. Egyértelműen vesztett valamennyi izmot de szerintem pár hónap alatt vissza tudná hozni.



Erősen életmód függő szerintem. Ha valaki szarul eszik és keveset, vagy nem nagyon mozog akkor jóval gyorsabban épül le.

2023. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!