Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, nem zavar titeket...

Fideszesek, nem zavar titeket ez a maffiaszerűség?

Figyelt kérdés

Csak mostanában hallottam ezekről. Három prominens Fideszes elmondhatatlanul mostanában, hogy a hatalom elveszi emberek sikeres vállalkozását, ha úgy tetszik neki, zsarolással, visszaéléssel. Talán Hitlerék sem tettek volna ilyet a németekkel... Ez rendkívül hazafiatlan, erkölcstelen, erkölcsről nem is beszélhetünk ez esetben. Ez árt az országnak. És ők nem nemzeti oligarchák, hanem tolvajok.

Mondjuk eddig is egyértelmű volt, hogy ez nem nemzeti párt. Most pl. a gázai népirtáshoz sem hazafiasan viszonyulnak, és nem erkölcsösen. Ünnepnapot csináltak Trianonból. A hülyeségeik miatt nem kapunk rengeteg pénzt. Mikor hullottak az emberek, lélegeztető gép mutyival keresték degeszre magukat. Az alkotmányt Szájer írta... Tüntettek már magyarokat verő bűnözők mellett is...

Jönnek a vendégmunkások, a forint és a gazdaság rossz állapotban van, meg sok más is.



márc. 14. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a pontos helyzet, nyilván ha valóban maffiaszerűség van az zavar.
márc. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Melyik párt nem "maffiaszerű"?

Mindegyik az

márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

"a hatalom elveszi emberek sikeres vállalkozását, ha úgy tetszik neki, zsarolással, visszaéléssel"

A Rákosi korszakban is ez történt, vagyis a színdarab mára sem változott, csak a díszlet. Annak idején is a sikeres elit vagyona volt a célpont. Államosítássokkal, kuláküldözésekkel, kitelepítésekkel, stb.

Az őseim is lenullázódtak emiatt. Ezért én már nem is építettem az életem újra, például vállalkozás vagy más egzisztencia formájában.

Vagy találok tiszteséges kormánnyal vezetett új hazát, vagy itthon telik le életem haszontalanságra kényszerítve.

Ez ám a munkára és az ország építésére való ösztönzés! Hogy amiért megdolgozol, ellopják, hogy más lehessen az "elit".

A náci ideológia vagy a boszorkányüldözések is erről szóltak: Mások javainak megszerzése.

Amúgy a Fideszeseket nem nagyon zavarhatja, mert a populista kormányzásnak az a lényege, hogy minél több szavazótábort megnyerni valami előnnyel. Aztán az előny költségeit behajtják az egész országon. Akár a többszörösét is.

márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

"Vagy találok tiszteséges kormánnyal vezetett új hazát,"


Keress csillámfaszlámát. Arra több az esély.

márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Fideszes vagyok, nincs erkölcsi nívóm.
márc. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy van ez kérdező akkor?

A fidesz mindenkitől IS elveszi a vállalkozását de ezzel egyszerre minden vállalkozó fideszes és a NER tagja aki a fidesz kormány alatt bármiféle pályázatot nyer vagy állami pénzből dolgozhat? Mert eddig ez a szöveg ment, hogy itt mindenki a NER része. Akkor kitől és mit vesznek el?

márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Unalmasak ezek a kamusztorik.
márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Waff ***** válasza:
Engem nem zavar. 🧡Fidesz🧡
márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!