Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a putyinpártiak, akik az...

Azok a putyinpártiak, akik az ukrán áldozatok és családjaik szenvedésére hivatkozva szorgalmazzák az orosz-ukrán háború befejezését, miért nem szoktak sajnálkozni a legalább ekkora számú orosz áldozat és családjaik miatt, holott nekik szurkolnak?

Figyelt kérdés

márc. 14. 14:31
A kérdező szavazást indított:
Szimpla képmutatás, magyarul krokodilkönnyek
Nem tudom, de majd most leírják és megtudjuk
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Honnan veszed, hogy őket nem sajnálják?
márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Amikor én az áldozatokról szoktam írni, mindig igyekszek kiemelni mindkét felet. A háború befejezése nyilván mindkét fél áldozatainak véget vetne, nem csak egyik, vagy másik félnek lenne jó. És ahogy a pápa is mondta, az ukránoknak sem kapitulálni kell, nem megadni kell magukat, hanem képesnek kell lenniük a tárgyalásra, a háború befejezési lehetőségeinek megvitatására, hogy elkerülhessék a további áldozatokat. Oroszországnak természetesen ugyanígy nyitottnak kell lennie a tárgyalásokra.

A téli háborúban is volt annyi esze mindkét félnek, hogy befagyasztották a konfliktust.

márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1:


Pl. Nógrádi György vagy Bogár László állandóan az elkerülhető ukrán áldozatokat emlegeti, soha nem sajnalkoznak hasonló módon az orosz áldozatok felett, holott alig leplezetten az oroszok pártját fogják mindketten. És az ilyen influenszerek nyomán aztán sokezer ember áll hozzá ugyanígy, ne mondd, h még eggyel sem találkoztál

márc. 14. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Azt mondják amit a pásztoruk (Orbán Viktor) mond.
márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!