Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várod már Miniszterelnök...

Várod már Miniszterelnök Urunk holnapi beszédét? CSAK A FIDESZ!! 💪💪💪🇭🇺🇭🇺🇭🇺👏👏👏🍊🍊🍊 ❤️❤️❤️

Figyelt kérdés
márc. 14. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a jövő heti belejelentésekre leszek kíváncsi :)
márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Milyen bejelentésekre? Mivel kapcsolatban?
márc. 14. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen, gondolom el mondja Putyinnak kell haverkodni és mindenki rossz rajta kívül.
márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 személyi bejelentésekre (megérzésem szerint a jövő héten fogják hivatalosan bejelenteni a főpolgármester-jelöltet is)
márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Na az tökmindegy Gergely ellen nincs esélye senkinek.
márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
#5 hát erre nem vennék mérget... az ellenzék már most elkezdte saját magát szétforgácsolni, bedobják Vitézyt is, ha meg tudja a Fidesz mozgatni a saját táborát akkor behúzzák a fővárost.
márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Az is tele lesz hazugsággal. Szegény Petőfi tudná mi lett mára Magyarországon forogna a sírjában. Korrupt politikusok, Pedofíliát segítő kormány, Rohadt nagy infláció, Újra haverkodás az oroszokkal ( orbán és putyin), Kínai rendőrök magyarországon legálisan. Soroljam még? És ebben nektek Fideszeseknek az a legszomorúbb, hogy ezt mind a Fidesz csinálta. Én nem az ellenzék oldalán állok félre értés ne essék csak most ezek a tények aktuálisak. Azt nem fogom felhozni, hogy Gyurcsány mit csinált 10 éve, mert az már 10 éve volt.
márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Opsz, most látom már bejelentették Alexandrát, nah' elmegy az ember pár napra és lemarad a drótokról 😂
márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Öröm látni vér FIDESZES ként,hogy ennyien különböző véleményen vagyunk, mégis EMBER módjára tudunk vitázni. Pedig én az vagyok...Az én vérem nem vörös,hanem narancssárga. Nekem Viktor a minden. Inkább mindenható! 🇭🇺🇭🇺💪💪🍊🍊🍊 Le a kalappal előttetek! :)
márc. 14. 18:33
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom mit fog hazudni a pestieknek. Hogy csak 10.000 meleg vett részt a 200.000-es pedofil ellenes tüntetésen?
márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!