Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akadály vagy előny a mai kor...

Akadály vagy előny a mai kor kommunikációs egyszerűsége egy forradalom kirobbantásához?

Figyelt kérdés
Tehát hogy bárki bárkit gyorsan el tud érni, gyorsan lehet sok embert toborozni.
2024. márc. 15. 07:05
A kérdező szavazást indított:
Hátrány, mert az emberek elkényelmesedtek, nem mozdulnak ki, mindent online akarnak elintézni
Előny, mert sok embert gyorsan el lehet érni, és lehet a tömegnek cselekedni.
9 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencem az volt amikor valamelyik párt valami hülyeség miatt akart szabadtéri demonstrációt és hívták a kutyákokat, akik azt válaszolták hogy szivesen mennek, de csak ha beltéren lesz, mert rossz az idő. :)
2024. márc. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Magyarországon kitörhetne egy forradalom? Pár guerilla megtudná dönteni a hatalmat?

Elméletben sikerülhetne egy forradalom egy hasonló vezetővel mint Che Guevara? Ha tegyük fel guerilla taktikát alkalmazva pár csoport partizán elkezdene randalírozni akkor mi lenne? Tegyük fel vannak köztük volt katonák, és felvannak fegyverkezve, csak úgy mint...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!