Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki reméli hogy Szentkirályi...

Ki reméli hogy Szentkirályi Alexandra lesz a budapest főpolgármestere?

Figyelt kérdés
Ő kihozná budapestet a csödből amibe Gyurcsány és bandája lökte a fővárost és megjavulna a közlekedés.

márc. 15. 20:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%
megsértődve nem vagyunk, de visszaadjuk kamatostúl, mikor szavazni kell ti ellenetek is szavazunk. Titeket meg esz a fene újabb 4 évig és tervezitek a kiköltözést, de sajnos maradtok, jár a szátok ez a nagyobb baj.
márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 hypno ***** válasza:
75%

#11


Akkor ti ajándékba kapjátok a bezárt szülészeteket, intenzív osztályokat, komplett kórházakat, a hétvégén mentővel költöztetett betegeket egyéb szivatásokat a szavazatotokért, amit mi többiek szivatásból.



Örüljetek neki.

márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
20%
Én örülök és örül neki velem még jó sok ember ahogy a szavazáson látszik is. Engem nem érint a felsorolásod és nem is tapasztaltam ezeket, az ellenzéki médián kívül. "Oktatás egészségügy" mantra már SENKIT nem érdekel! És nem veszitek észre, ez a vicc, csak toljátok ..Eddig se működött ezután se fog.
márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 hypno ***** válasza:
76%

#13


Akkor csak örülj az ajándékaidnak. 🤣

márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 everlight ***** válasza:
70%

Szerintem nem ő a Fidesz legjobb jelöltje.Én azt gondolom hogy a reális eredmények :


Szentkirályi Alexandra :30%

Karácsony Gergely: 40%

Vitézy Dávid: 15%

Gurtner András: 10%

Brenner Koloman: 5%

márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!