Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznátok Magyar Péterre,...

Szavaznátok Magyar Péterre, és pártjára a következő országgyűlési választáson?

Figyelt kérdés

márc. 15. 20:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
69 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Hamarabb szavazok a fideszre, vagy ferire, pedig mindkettőt gyűlölöm mint a büdösf__t
márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem gyanús a fickó, sokat kell bizonyítania
márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
A gyk nem reprezentatív. Kevés a felhasználó.
márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagyok egyelőre se mellette, se ellene. 2RK-val (Vona pártja) szimpatizálok jelenleg.
márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

A 26 valasztasrol meg semmit se tudunk, en arra fogok szavazni aki a legnagyobb eselyel valtja le a fideszt, ha ez egy osszefogas akkor arra ha momentum arra ha Magyar Peter partja akkor arra.


Oszinten szolva Magyar Peter egy MZP 2 nekem, es nem latom h kerulne MZP hibait, tul sokat beszel es igaz Gyurcsanytol teljesen elhatarolodik de nem ennyi a kulcs, ennel sokkal tobb kell akar egy parlamenti bejutashoz is.

márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Igen! Valahogy szimpatikus, nem hazudozik, tisztességesnek tűnik.

Ti szavazzatok továbbra is rendületlenül hittel Gyurcsányra és Orbánra, eddig is bejött 34 év óta... csodálatosan teljesít az ország azóta is.

márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Mindegy csak bukjon a fidesz.
márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
5# alapvetõ különbség, hogy MP ahányszor megszólal mindig nõ a tàbora. MZP-nél fordítva volt. Imserõseim vettem èszre, mindig mikor MP beszèlt akkor újabb ismerõseim mondták h szimpi nekik, olyanok akik elõtte távolsàgot tartottak. De a likejainak száma is ezt a dinamikát mutatja.
márc. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Mindegy, csak bukjon az ellenzék.
márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
jaj még egy pénznyelő párt? más se hiányzik
márc. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!