Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem indultak nagyon...

Miért nem indultak nagyon függetlenek 2014-es országgyűlési választásokon? 2018-ban ti szavaznátok független indulóra?

Figyelt kérdés

Olvastam pár kérdést 2018-as választásokról és kíváncsiságból ránéztem, mennyi független képviselőjelölt is volt 2014-ben. Hát nem nagyon találtam ilyen indulót.


Miért? Nagyon sok emberrel beszéltem erről és szinte mindenki azt mondta, hogy egyik párt sem jó, nincs olyan párt, aki igazán szimpatikus lenne. Az egyéni mandátumoknál is az a helyzet, hogy lehet, valaki nem listáról került be, de arra szavaz, amit a párt diktál, nem nézik, hogy mi a jó az adott területnek, amit képviselnie kéne.


Na most ha az emberek így gondolkodnak, (igaz ez csak az én gondolkodás módom) akkor ha lenne egy értelmes független jelölt, akkor lenne esélye, nem. Az emberek szavaznának rá, nem? Én biztosan.



2016. aug. 9. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen független induló nincs, mindenki húz valamilyen oldalra.

Te szavaznál egy olyan indulóra, amelyik azt mondja ?? :

"Független vagyok" - de ordít róla, hogy álcivil szervezetek (Sörös Gyuri)pénzelik, abban a reményben, hogy ha győz, megnyitja a határt - lebontja a kerítést - a muszlim és fekete betolakodók előtt és teljesíti a brüsszeli urak minden kivánságát a magyar nép rovására.

2016. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem húz mindenki valahova, biztos vannak hétköznapi civil emberek is, akik változtatni akarnak, nem beletörődni, ami itt van. Soros Györgyöt meg hagyjuk már, bármi is van ebben az országban, ha nincs mit kitalálni, akkor előkerül Soros neve.
2016. aug. 9. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:

hát pedig nagyon is valós jelenség, hogy a magukat függetlennek titulálók balos véleményterroristák...


soros szervezeteinek meg nézz utána

szerinted honnan van az ellenzéki pártoknak ennyi pénze?

2016. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!