Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga Judit mit gondolhat...

Varga Judit mit gondolhat exférje Magyar Péter új politikai szerepvállalásáról? Varga maradt fideszes, vagy ő is kiábrándult már Orbán-családból, azért mert rákenték a pedo-balhéjukat?

Figyelt kérdés

márc. 17. 03:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem kenték rá, ő ellenjegyezte a felmentést, ez az ő hibája volt. Semmi köze nem volt ehhez Orbán Viktornak.
márc. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem tamogatja a donteseit es neki is lehet elege van a rendszerbol
márc. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Ezek mindegyike fideszes, csak most kiestek a fészekből. Juditka már vissza is mászott, mert megtalálta az egyik ÁSZt a pakliban. A "sz.r nem válik vízzé." by Cs. I.
márc. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Miért csak gondolatolvasásról szól a politika? Itt mindenki médiumokat keres?
márc. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

Most hallottam, hogy Magyar P.

programjában szerepelt megint az egészségüggyel kapcsolatos "elmennek innen az orvosok" szokásos szöveg.

Nekem abból van elegem, hogy az már NEM igaz, hogy keveset keresnek az orvosok, DE bejött sajnos az, hogy NEM dolgoznak lelkiismeretesen, és ezáltal veszélyeztetik az emberek életét. Ezzel a sajnos létező problémakörrel ki hajlandó végre foglalkozni?!

Én arra szavazok.

márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

5:


Jogos. E téren kicsit le van maradva.

márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Visszavonul a politikától.

Szerintem nem a kedvence ez a faszi, ha ilyen meggyötört nős filmrészletet posztolt, valami mindig van kiút szöveggel.

De miért kellett ezt kiposztolni?!

Ez ilyen faszit lejárató célzatú, vagy motivációs...vagy csak ilyen egyszerű,hogy nem is gondoltuk volna? Nem értem, mi köze a kontaktjukhoz ilyen szinten bárkinek is, hogy ezt ki kellett posztolni... Bár, az is lehet, hogy ez a kedvenc filmrészlete🤨

márc. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Varga Judit végrehajtja Rogánék parancsait Ő Magyar Péter gyenge pontja. Talán a gyerekein keresztül fogták meg.
márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Varga Judit jelenleg zsaroljak, hogy jarassa le Magyar Petert.....
márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem gondoltam volna róla, hogy ennyire primitív, hogy megoszt ilyen 'családi dolgokat. Szerintem ez magánügy. Ha meg erőszakoskodtak vele, menjen el a rendőrségre, azt tegyen feljelentést. Posztolgat, mint egy tinilány.
márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!