Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha hallgatom a Kossuth Rádiót,...

Ha hallgatom a Kossuth Rádiót, miért érzem a középkorban magam?

Figyelt kérdés

Ilyen-olyan pálott szellemiségű, "hagyományörző" műsorok, amik csak pár tucat boomert érdekel, valami nemzeti nyekergő nyinyi muzsika, ostorcsattoghatatás, csak a fidesz, talpnyaló "elemző" okoskodik Szentkirályiról, mint jelöltről, stb.


Kb. így képzelem a sötét középkort, ha akkor lett volna rádió. Egyébként tudják, hogy Kossuth egy "hazaáruló lipsi" volt?



márc. 17. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert a kossuth rádó mindíg is középkori stílusú adó volt. Én már 55 vagyok, de én is útáltam fiatalkoromban, mert már akkor is az öregeknek szólt. Ma meg már nem is élnek azok, akiknek a stílusa ott megy, így nem is tudom, hogy ki hallgatja egyáltalán a 100+ éveseken kívül.
márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát, állítólag a leghallgatottabb magyar rádió. :D Még a neofasiszta Vasárnapi Újságról nem is írtam...

Én 2010 előtt csak "a Fidesz szerint" rádiónak hívtam. :)

márc. 17. 17:20
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Miért zavar az , hogy van egy adó ami idősebbeknek szól? Zavar? Diszkriminálná a büdös libernyák fajtád az idősebbeket ? Zavar az izlésük, talán le is gyilkolnád őket ugye? Hallgasd a globális tucitucit meg az egynyári autotune slágereket kukit meg balázst 90% -a a rádióknak erről szól.Hit rádió nem zavar? Biztos azt is felszórnád sóval az elfogadás jegyében!
márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
#3: Idősebbeknek? Akiknek szól, azok már nem is élnek. Én 76 vagyok, de feláll a szőr a hátamon, ha meghallom. Borzalmas. Nem csak a propagandaduma, hanem a zene is.
márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
És gondolom el se tudod kéozelni , hogy másnak meg tetszik? Belpesti vagy e, vagy/és volt Ávh-s besúgó?
márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Ellenzéki nem is kaphat frekvenciát. Oroszországban is így van.
márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Hát persze :D Ott fröcsög minden nap a Puzsér is a rádióban , gondolom ő is kormánypárti :D
márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert a Kossuth Lajos rádiónál jobb egyszerűen nincs.
márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3/8 anonim Hurrá, akkor 68 évesen még nem vagyok idős, mert kb 1 percig bírom hallgatni a Kossuth rádiót.
márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A "nagyszerú" szoponc "műsorvezetőkről" már nem is szólva. Ugyanazok vannak, mint 20-30 évvel ezelőtt. Gondolom bejön nekik a fideszes seggszag, csak tepsin viszik ki onnan őket.
márc. 17. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!