Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Magyar Peterről?

Mi a véleményed Magyar Peterről?

Figyelt kérdés

márc. 17. 17:23
A kérdező szavazást indított:
Szimpatikus -Kormánypárti vagyok
Nem szimpatikus -Kormánypárti vagyok
Szimpatikus -Mi Hazánkos vagyok
Nem szimpatikus -Mi Hazánkos vagyok
Szimpatikus -ellenzéki vagyok
Nem szimpatikus-ellenzéki vagyok
20 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Csak egy hataloméhes, hiteltelen pali. Ha ennyire nagy hős lenne, akkor kiállt volna már korábban is. De amíg benne volt a zsírosfazékban, addig neki semvolt ekkora szája. Simicska2.
márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Varga Judit egy szar ember, sokáig volt a társa, így ő is egy szar ember, akik nem változnak meg csettintésre. Ennyi.
márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Van két gyereke akinek az anyja kormányban volt. Nyílván nem fog alátenni, de sokan nem értik ezt.
márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Szimpatikus lenne, de az, hogy elvált, nagyon romboló hatású. Meg az, hogy Nagy Ervinnel nyomul...
márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mert ki az a Nagy Ervin?
márc. 17. 17:35
 6/21 jpeacefuler ***** válasza:
21%
#1 Ott a pont.
márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Úgy látszik Ervinnek nem volt elég a verés, akar még egyet :D Semmire nem fog menni a Peti, elsikkad a többi párt közt majd, de nagyon alkalmas lesz az ellenzék további osztására ami a fidesznek kedvez. Ha meg beáll Feri mellé akkor leszerepelt.
márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Még ex-neresként is szimpatikusabb, mint a reguláris "ellenzék".
márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább Magyar Péterre szavazok s fogok is, mint a mostani NER-be simuló ellenzékre.
márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Amig nem tesz semmi meg nem bocsáthatót Orbánnal szemben én nem bizok meg benne. Majd kibékül Orbánnal és együtt lovagolják meg a népet
márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!