Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted a Magyar Péterrel...

Szerinted a Magyar Péterrel szembeni párkapcsolati erőszakkal kapcsolatos sejtetés alapos?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 17. 23:27
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok és szerintem igen
Fideszes vagyok de szerintem nem
Fideszes vagyok de nem tudom
Ellenzéki vagyok és szerintem igen
Ellenzéki vagyok és nem hiszem
Ellenzéki vagyok de nem tudom
Azt se tudom mi vagyok nemhogy azt, hogy mit higgyek
30 szavazat
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Bevallom őszintén én ellenzéki vagyok, de ki tudom nézni belőle.


Önmagában az, hogy 2024-ig képes volt a NER közegében létezni, sok mindenre képessé teszi a szememben. Másfelől Rogán is mindenre képes, ezt is tudjuk. Minden esetre izgalmasnak ígérkezik a jövő hét is 😅

márc. 17. 23:31
 2/33 anonim ***** válasza:
85%

Bevallom őszintén, nem hiszem el, hogy te ellenzéki vagy.

Nemrég írt ki valaki ugyanerről kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..


Nyilván működésbe lépett a rogáni propaganda és a következő 1-2 napban még sok hasonló kérdést fognak kiírni. Éspedig a megafonos trollok, Rogán fizetett ügynökei. Mint te is, kedves ál-ellenzéki kérdező.

márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Na meg ez a cinikus “szurkolok neked” beszólás Magyar legutóbbi Facebook-posztjában Vargának… hat nem tudom. Mintha kicsit begőzölt volna Magyar, ami számomra árulkodó..
márc. 17. 23:36
 4/33 anonim ***** válasza:
35%
A helyzet az, hogy baromira nem érdekel. Még csak pár hete lépett ki az ismeretlenség ködéből, de ennyi idő is bőven elég volt ahhoz, hogy herótom legyen az irritáló fejétől. Hogy Frank Drebint idézzem: "meglátni és megutálni egy pillanat műve volt". M.P. egy feltűnési viszketekségben szenvedő hiperaktív percember, aki nagyon hamar el fog tűnni a süllyesztőben. :)
márc. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

2:


Bocs, pedig a rendszer rákeresett élesítés előtt és nem dobott ki hasonló kérdést..


Nézd, pedig az vagyok, és még szimpatizálok is Magyarral, mert látszik, hogy alapjaiban jószándékú ember, csak van egy erős szkepszisem is vele kapcs.

márc. 17. 23:43
 6/33 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen elgurult a fószernél a pöttyös, az a típus akinek már semmi sem drága, csakhogy újabb 5 perc reflektorfényt kaphasson. Először kirak egy posztot a családi szennyesről, majd 2 órával később ő maga háborog, hogy szóba került az ügy. Nettó idióta.
márc. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%
Varga Juditot vélhetően zsarolják, sajnos biztosan van mivel amennyi ügyben szerepet játszott Schadl, lehallgatasok, pedofil mentegetés stb
márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%

Olyan jó látni ahogy beindul a fideszes troll hadsereg.

Az a szomorú hogy az ország tele van olyan segg hülye emberekkel akik ezt be is veszik.

Szánalmas.

márc. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%
A sejtés hogy kérdező szülei és nagyszülei is testvérek voltak alapos ?
márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Én és egyikőnk sem fogja tudni ezt megítélni innen.


Egy biztos, most rá fognak ugrani a Fideszes és az ellenzéki pártbirkák, a fideszesek, ahogy eddig is mert elárulta őket, az ellenzékiek meg irigykedésből, mert elszívja tőlük a szavazóikat.

márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!