Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted a Magyar Péterrel...

Szerinted a Magyar Péterrel szembeni párkapcsolati erőszakkal kapcsolatos sejtetés alapos?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 17. 23:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

27-es, ezt is végigolvastam.


Hm, mit mondjak, ki nem néztem volna Dr. Varga Judit igazságügyminiszterből, hogy így viselkedik:


"előtte lévő este baráti vacsorán vettünk részt Gulyás Gergelynél, ahonnan nagyobb mennyiségű alkohol elfogyasztása és 10 perc üvöltözés után a volt feleségem távozott"


"Másnap reggel hazajött és közölte, hogy elviszi a gyerekeinket vidékre pár napra"


"miután közöltem vele, hogy addig ne menjen el, amíg ezt nem beszéltük meg, sarkon fordult és teljesen szürrelális módon elkezdett a szuterénben lévő szoba ablakán kifelé csomagokat hajigálni és kimászni az akkor ott megjelenő testőr karjaiba"


Hát mit mondjak, tisztára olyan, mintha Gáspár Győzike felesége, Beja asszony csinálta volna a műsort. :-))))

Azért félelmetes belegondolni, hogy egy olyan ember irányított egy minisztériumot, tárgyalt brüsszeli politikusokkal, aki otthon, sőt vendégségben is a legutolsó cigányasszony stílusát vette magára.

márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Válás közeli állapotban voltak. Tudták, hogy nem mutatna jól egy hangos válás. Másnap reggelre meglett mondva neki fentről, hogy mit kéne csinálnia. Juditunk csinált egy szaftos jelentet, lett belőle egy rendőségi jelentés, hisz nem véletlen hívták őket oda, amivel adott esetben sakkban tarthatták a volt férjét. Egész eddig nem kellett elővenni.

Simán kinézhető egy ilyen forgatókönyv a fidess-es rendszerből. Megmondom őszintén sokkal jobban, mint az, hogy valaki mindent beáldozva, tudva, hogy vaj van a füle mögött szembe menjen a nerrel... Utóbbi kevésbé logikus.

márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
83%

A hvg nem arról híres, hogy fidesz-fan lenne.

Korábbi munkássága alapján Dezső András sem.

Valami nem stimmel nekem az ügyben.

márc. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!