Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen Magyarország lenne az,...

Progizo kérdése:

Milyen Magyarország lenne az, ahová az elszakított magyarok szívesen visszacsatlakoznának?

Figyelt kérdés
Állítólag az elszakított magyar közösségek nem akarnának a jelenlegi Magyarország részei lenni. Nem tudom, erről ki által és mekkora részükben készült felmérés, de ha ez így van, mégis, milyen politikai klímájú, gazdasági fejlettségű Magyarországhoz szeretnének tartozni?

márc. 18. 14:01
A kérdező szavazást indított:
A mostani helyzetük a legrosszabb; jönnének ők most is.
Nem akarnak egyáltalán magyarok lenni újra.
Balliberális Magyarországhoz (Orbánra csak egy kisebbség szavaz).
A mostani Fidesz-KDNP vezette Magyarország felelne meg.
Egy nemzeti-hazafias kormány által vezetett Magyarországhoz.
Egyéb, éspedig: (lentebb leírva)
6 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Elszakitott magyar vagyok, én akkor mennék haza, ha olyan lenne az ország, mint Berlin. Szines, szabad.
márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem olyan lenne jó ahol nem lenne ekkora széthúzás.
márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elszakított magyarként hogyan érzitek: tudtok tenni valamit azért, hogy Magyarország olyan legyen, amilyennek látni szeretnétek? Pl. az országgyűlési választásokon a szavazásotokkal, vagy véleményeitek hangoztatásával, stb.
márc. 18. 14:07
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Kiabálok, ahogy tudok, és amig enged Lánczi Tamás.
márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
5, nekem nincs problémám azzal, ha becéznek, ha kapok szines, akár sárga csillagot, még büszkén fogom hordani is.
márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Biztosan nem egy globalista Magyarország. Mert minek csatlakozzanak egy globalista Romániától egy globalista Magyarországhoz, ha egyszer ők maguk is globalisták? Akkor globalista tök mindegy hova tartoznak!
márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

7, Első vagyok, akár hiszed, akár nem, de egy globalista Magyarországra hazamennék.

Én elszakitott, külföldön élő magyarként egy olyan országba szeretnék hazamenni egyszer, ami szines, szabad és befogadó. Ha ezt a globalizmus útján lehet elérni, akkor globalista vagyok és egy globalista Magyarországra szeretnék hazamenni meghalni.

márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#8.: Nem hazamenni a cél, hanem az általatok lakott egykori magyar területekkel visszacsatlakozni a magyar anyaországhoz.
márc. 18. 14:59
 9/10 A kérdező kommentje:

#7.: Részben igazad van, de azt hittem, hogy egy magyar ember Magyarországon érzi jól magát igazán és hogy ez is számít neki. Főleg ha az általa lakott terület egykor Magyarország része volt.

Érdekes, hogy Hong-Kong és Macau visszaszerzésének annakidején az USA-ba emigrált kínaiak is örültek, tehát kapitalista mivoltuk ellenére jó érzés volt nekik arról értesülni, hogy régi hazájuk nagyobb lett, még ha az egy kommunista ország is.

Szóval ami a pártok és pártoskodás feletti összetartást illeti, van még hová fejlődnünk. Sajnos.

márc. 18. 15:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha itt olyan szar lenne a helyzet ,nem lenne itt ennyi 'gyütt-ment'!
márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!