Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi okból gyülölik ennyire...

Mi okból gyülölik ennyire egymást a bal oldali és jobb oldali szavazók egy rétege?

Figyelt kérdés

Személyesen nem ismerik egymást, tök idegenek egymásnak, konkrétan semmit sem ártottak egymásnak, csak máshogy gondolkodnak. Ez tényleg elegendő, hogy ennyire utálják egymást?


Felnőtt vagy idősebb emberekről van szó, mégis ez a kommunikációs szint amiket itt olvasok egy általános iskolásét sem ütik meg.



márc. 18. 19:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
Én jobboldali vagyok és mindenkit kedvelek. A kormányom is. Ugyanúgy felveszi a dollárbaloldal a CSOK-ot pedig köpködik. Azt tapasztalom, hogy a liberálisok gyűlölnek. Véleménybuborékban élnek, lefogyatékosozonak mindenkit aki nem fújja a propagandát. Nem olvasnak csak dollármédiát. Fossák vissza a Fake-newst. Eközben olyan alapvető dolgokkal sincsenek tisztában, mint MZP elismerte, hogy jön a dollár 12 éve a Soros szervezetektől nem ok nélkül. Az hogy migránsokat akar Brüsszel idetelepíteni vagy hogy Fegyőr mondta, hogy beengedne ovikba transzikat.
márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Nagy szerepe van a propagandának ebben. Szándékosan két oldalt kreálnak, minél távolabb egymástól. Vannak a jók és a rosszak. Középút nincs. Ez kihat az emberek mindennapi életére is, úgy mint a felelősségvállalás hiánya, a "mindig más a hibás" felfogás, ami megintcsak árad a propagandából.
márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

#1 "Ugyanúgy felveszi a dollárbaloldal a CSOK-ot pedig köpködik"


Ugyanúgy fizetik a nem-kormányszimpatizáns állampolgárok is az adót, amiből a CSOK-ot fizetik, úgyhogy miért ne vennék fel ők is? Vagy ha már így állunk hozzá, akkor miért kell nekünk is adót fizetni a fidesznek, mikor mi nem rájuk szavaztunk? Nekem az teljesen jó, ha csak a fideszesek kapnak csokot, de akkor az én nem kevés adómra ne tartsanak igényt!

márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
21%

3, de ha szerintük káros, rossz dolog miért veszik fel? Nem értem.

A másik, hogy legalább a full gazdag politikusokról beszélve tiltakozzanak úgy, hogy nem veszik fel


Ha nekem jobboldaliként nem tetszik a liberális jövő, az hogy bogarakat kell enni, akkor én nem zabálom tele magam vele. Ennyire 1xű

Képmutatás

márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

#4 Nyilván nem azok veszik fel, akik szerint káros. Így már érted? Nem bonyolult.


Csakhogy a bogárevésnek sem a liberalizmushoz nincs semmi köze, sem az emberek befizetett adójához. Te baromira kevered a dolgokat.

márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
Mert a gazembereket gyűlölni kell. És aki a szavazatával gazembereket tart hatalomban, azok mind gazemberek.
márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%
A hazaárulás támogatását, az ország kifosztását és leépítését, az Orbán család javára meglehetősen nehéz tolerálni. És az ezt támogatókat is. Gyakorlatilag nem lehetséges ilyen nemzetárulókat tolerálni.
márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%

"Ha nekem jobboldaliként nem tetszik a liberális jövő, az hogy bogarakat kell enni, akkor én nem zabálom tele magam vele. Ennyire 1xű"


De ha már csak bogarak lennének, akkor sem ennél belőle, és inkább éhenhalnál?

Ha már a CSOK-ot próbálod ehhez hasonlítani, akkor szerintem így életszerűbb. Manapság CSOK nélkül nagyon nehéz lakást/házat venni, annyira feltolta az árakat. De az ember közben akar saját ingatlant, így kénytelen kihasználni ezt a lehetőséget.

márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
#4 tehát te akkor, amikor sávos adózás volt, amivel nem értettél ugye egyet, akkor dafke a teljes jövedelmedre a legmagasabb sávot fizetted?
márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

#9 2010 óta dolgozom, 2021 óta vállalkozóként. Fogalmam sincs, hogy a jelenlegi adózással mennyivel járok jobban vagy rosszabbul, mint a fidesz előttivel. A lényeg nem is ez, hanem hogy a fideszesek elvitatják a nem-fideszes adófizetőktől azokat a juttatásokat, ami az ő adójukból is fizetve van, pl.: csok, nyugdíjemelés, stb. _EZ_ a probléma.


Akkor vagy járjon minden adófizetőnek pártállástól függetlenül minden juttatás, vagy ne járjon, de akkor az adónkra se tartson igényt a kormánypárt és a szavazóköre.

márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!