Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek azok a kérdések,...

Melyek azok a kérdések, amikben a ballibek meg a fidesz is egyetért?

Figyelt kérdés

A legtöbb dologban a fideszesek azt mondják, amit Orbán mond. Kritika nélkül fújják, amit Orbán is.

A ballibek pedig megvárják mit mond Orbán és annak a homlokegyenest ellenkezőjét mondják.


Ha Orbán azt mondja "migránsok rossz!" akkor a fideszesek mind mondják "Fúj migrácsok!" és a ballibek pedig azonnal követelik az összes migráns beengedését és habzó szájjal nácizzák azt aki nem. Viszont ha Orbán másnap kijelenteti, hogy "A migránsok jók! Adunk nekik tízezer munkahelyet!" akkor a fideszesek élükön pl Zsolttal mind tapsolnak a migránsoknak, és a ballibek azok akik a legxenofóbb szövegeket kezdik nyomatni.


De ugyanez igaz a ruszkizásra is. 2010 előtt Gyurcsány rendszeresen találkozott Putyinnal, még vendégül látta vacsorára is. Mondta is anno, hogy "A gyerekeimet oroszul fogom majd tanítani". Miközben Orbán habzó szájjal szidta és hazaárulózta Gyurcsányt amiért a ruszkikkal találkozgat. 2010 után meg dettó ugyanez csak fordítva, Orbán ugyanazt csinálja most mint amit Gyurcsány 2010 előtt, ahogyan Gyurcsány is ugyanazt amit anno Orbán 2010 előtt.


De ez csak két példa volt, hogy pl a migránskérdésben és a ruszkizásban se a fidesznek se a ballibeknek nincs konkrét álláspontja, csak azt mondja amit a másik nem.

De a legtöbb dolog pont ugyanilyen. Vagy orbánista vagy antiorbánista álláspont létezik.

Azaz nem maga a dolog, a tartalom a lényeg, hanem kizárólag az, hogy Orbán is ezt mondja vagy sem?


Viszont mi az amiben a ballibek és a fidesz is egyetért?


Találtam pár ilyet:

- Izrael vakon támogatása. Ebben mindkét fél egyetért. Pl én egyetlenegy ballib megmondó embert sem hallottam felszólalni az ellen, hogy Orbán Viktor világszinten is egyedülállóan fanatikus módon áll ki Izrael mellett.

- Kötelező covid vakcinázás.

A legtöbb nyugati demokratikus országban az embernek joga van a teste felett rendelkezni. De nem Magyarországon, ahol kirúgnak vagy utcára tesznek ha nem vakcinázod be magad egy olyan vírus ellen melybe az egészséges emberek 0.0001%-a hal bele. Ez ellen sem szólaltak fel a ballibek soha.


Milyen egyéb dolgokat tudtok még pl az Izrael-pártiság mellett amikben a fidesz meg a ballibek teljes mértékben egyetértenek?


Kíváncsi vagyok nektek milyen észrevételeitek vannak még.



márc. 18. 23:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%

10: "Mikor értitek már meg, hogy mi nem Orbántól tanuljuk miről mit gondoljunk, hanem Orbán IS azt gondolja amit mi és azért szavazunk a fideszre, mert az a párt amelyik a leginkább azt képviseli ami nekünk megfelel."


Hú, jógyerek, ezért a méretes baromságért mennyit kaptál?

Mert ha ezért nem fizettek, akkor sürgősen fordulj bizalommal az orvosodhoz - lehetőleg még ma!

márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
22%

#10:"Mikor értitek már meg, hogy mi nem Orbántól tanuljuk miről mit gondoljunk, hanem Orbán IS azt gondolja amit mi és azért szavazunk a fideszre, mert az a párt amelyik a leginkább azt képviseli ami nekünk megfelel."

-Saját nézőpontodból nyilván úgy érzed, de kintről az látszik, hogy előbb jelenik meg a propaganda, AZUTÁN mérhető a véleményáltozás.

No meg az is igaz, hogy valójában érdekeid ellen van, ami történik, csak a bonyolult dolgokat nem vagy képes összefüggéseiben látni, mert a propaganda ráerősít a naív szemléletre, nem tárja fel a valóságot. Például ha a gázár lenne 400 Ft, de kapnál 300Ft-ot előző évi köbméterenként, akkor az az államnak ugyanannyiba kerülne mint a "reszsicsökkentés", de lenne lehetőséged megfogni azt a pénzt, ha akarod.

Továbbá az is igaz, hogy néhány dologban nem csak nem világosít fel, de kifejezetten félretájékoztat a kormánymédia, például hogy Soros/Brüsszel célja kifejezetten a migránsok betelepítése. Valájában az ellenkezője a célja, és ennek érdekében olykor kemény, embertelen lépéseket is tesz: [link]

márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#12 Olyan vagy mint az egyszeri hülye sofőr, aki másokat tart hülyének, mert mind szembe megy vele az autópályán.

Te elhiszed a meséket - én emlékszem ara mi történt korában és nem akarom, hogy megismétlődjön.

Te elhiszed, amit Sorosék mesélnek, én azt hiszem el amit konkrétan leírtak, mondtak, csináltak, mert látom, hogy megtörténik.

Nem a kormánymédiának hiszem el amit mond, hanem látom mi történik a világban.

Te azt hiszed a fideszesek mind buták, csak M1-t néznek, nincs internetjük és csakis a megyei lapokból tudnak híreket olvasni. Én meg itt ülök, napestig angol nyelvű híreket, videókat nézek a világ minden tájáról, az ellenzéki médiát is elolvasom, szinte soha nem nézem az M1-t, mellette az egész családom, a baráti köröm többsége több diplomás- nem muciológus - képzett és a világban utazó ember.

Te elhiszed a meséket és aztán pofon vág a valóság. Én látom a valóságot és örülök, ha valamikor, valahol sikerült elérni olyan eredményt ami nekem tetszik.

Bizonygathatod napestig amit hiszel, attól még nem lesz igaz, csak megint fájni fog amikor szembe jön veled majd a valóság.

márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Melyek azok a kérdések, amikben a ballibek meg a fidesz is egyetért?"

A fizika törvényeiben talán, de ebben sem vagyok 100%-ig biztos.

márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
A magyar nép teljes kizsigerelésében.
márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#13 >Te elhiszed, amit Sorosék mesélnek, én azt hiszem el amit konkrétan leírtak, mondtak, csináltak, mert látom, hogy megtörténik

-Azzal nem lenne semmi bajom, ha azt mondaná a kormánypropaganda, hogy "Soros ugyan azt mondja, hogy X, de mi azt gondoljuk, hogy Y érdekében cselekszik". De nem ezt mondják, hanem hogy Soros terv = jöjjön minél több migráns az EU-ba. Vagy, ami még abszurdabb, hogy ez "Brüsszel"-nek a célja.


>Te azt hiszed a fideszesek mind buták, csak M1-t néznek, nincs internetjük és csakis a megyei lapokból tudnak híreket olvasni.

-Nem hiszem azt, de megfordítva igaz: azok, akik M1-et néznek meg Kossuth rádiót hallgatnak, olvasni meg nem szoktak, szóval ők szinte mind fideszesek. Ha mondom nekik, hogy pl. Ursula asszony egy többgyermekes kereszténydemokrata konzervatív politikus, nem pedig "ballib", nem akarják elhinni.

márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%
az ország kifosztásában.
márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

A Soros-terv nem kamu.

Nem hiába, hogy pont Soros egyik volt tanítványa telepíti be jelenleg is a migránsok tízezreit.

Évtizedek óta ott dolgozó magyar embereket rúgnak ki csak mert helyettük minimálbérért is tizenkétórázó migránsokat vesznek fel. Hazugság az, hogy ne lenne elég magyar munkavállaló, csak Ausztriában már vagy százezrek mentek ki dolgozni, akik amúgy maradtak volna ha nem fillérekért akarnák őket dolgoztatni. Valójában arról van itt szó, hogy a Soros által pénzelt miniszterelnök asszisztál a lakosságcserébe. Arról meg nem is beszélve , hogy más Indiából párszáz éve migránsként idevándorolt népcsoportokat is ezerrel támogat (a tisztességes adófizető állampolgárok kárára).


Azaz tulajdonképpen ő maga hajtja végre a Soros-tervet.

márc. 19. 12:40
 19/20 anonim ***** válasza:

Soros-tervnek nevezni mindenképpen kamu. Annak a lényege, hogy az embercsempészet szűnjön meg azáltal, hogy legyen értelmetlen:

1. Már a határokon kívül,pl. Afrikában be lehet adni a menekültkérelmet

2. Aki nem ott adja be, az hiába csempészteti magát az EU-ba, azonnal vissza lesz küldve (ezáltal az embercsempészet elhal)


> Indiából párszáz éve migránsként idevándorolt népcsoportokat is ezerrel támogat (a tisztességes adófizető állampolgárok kárára)

-Nem tudom, mire gondolsz, Farkas Flóriánt támogatta, node a cigányokat?

márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#12!


Remélem feltűnt, hogy 2015 óta tart a menekült válság.

Szép dolog 9 után elkészíteni egy politikai nyilatkozatot, de az elmúlt 9 év EU-s politikáját ez nem változtatja meg.

márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!