Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek azok a kérdések,...

Melyek azok a kérdések, amikben a ballibek meg a fidesz is egyetért?

Figyelt kérdés

A legtöbb dologban a fideszesek azt mondják, amit Orbán mond. Kritika nélkül fújják, amit Orbán is.

A ballibek pedig megvárják mit mond Orbán és annak a homlokegyenest ellenkezőjét mondják.


Ha Orbán azt mondja "migránsok rossz!" akkor a fideszesek mind mondják "Fúj migrácsok!" és a ballibek pedig azonnal követelik az összes migráns beengedését és habzó szájjal nácizzák azt aki nem. Viszont ha Orbán másnap kijelenteti, hogy "A migránsok jók! Adunk nekik tízezer munkahelyet!" akkor a fideszesek élükön pl Zsolttal mind tapsolnak a migránsoknak, és a ballibek azok akik a legxenofóbb szövegeket kezdik nyomatni.


De ugyanez igaz a ruszkizásra is. 2010 előtt Gyurcsány rendszeresen találkozott Putyinnal, még vendégül látta vacsorára is. Mondta is anno, hogy "A gyerekeimet oroszul fogom majd tanítani". Miközben Orbán habzó szájjal szidta és hazaárulózta Gyurcsányt amiért a ruszkikkal találkozgat. 2010 után meg dettó ugyanez csak fordítva, Orbán ugyanazt csinálja most mint amit Gyurcsány 2010 előtt, ahogyan Gyurcsány is ugyanazt amit anno Orbán 2010 előtt.


De ez csak két példa volt, hogy pl a migránskérdésben és a ruszkizásban se a fidesznek se a ballibeknek nincs konkrét álláspontja, csak azt mondja amit a másik nem.

De a legtöbb dolog pont ugyanilyen. Vagy orbánista vagy antiorbánista álláspont létezik.

Azaz nem maga a dolog, a tartalom a lényeg, hanem kizárólag az, hogy Orbán is ezt mondja vagy sem?


Viszont mi az amiben a ballibek és a fidesz is egyetért?


Találtam pár ilyet:

- Izrael vakon támogatása. Ebben mindkét fél egyetért. Pl én egyetlenegy ballib megmondó embert sem hallottam felszólalni az ellen, hogy Orbán Viktor világszinten is egyedülállóan fanatikus módon áll ki Izrael mellett.

- Kötelező covid vakcinázás.

A legtöbb nyugati demokratikus országban az embernek joga van a teste felett rendelkezni. De nem Magyarországon, ahol kirúgnak vagy utcára tesznek ha nem vakcinázod be magad egy olyan vírus ellen melybe az egészséges emberek 0.0001%-a hal bele. Ez ellen sem szólaltak fel a ballibek soha.


Milyen egyéb dolgokat tudtok még pl az Izrael-pártiság mellett amikben a fidesz meg a ballibek teljes mértékben egyetértenek?


Kíváncsi vagyok nektek milyen észrevételeitek vannak még.



márc. 18. 23:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Hogy kölcsönösen gyűlölik egymást. :)
márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Egykulcsos adó.

Felvetette anno a Fidesz, az MSZP hülyeségnek nevezte.

Aztán ellenzékből a MSZP javasolta.

Végül a Fidesz bevezette és a ballibek azonnal hülyeségnek nevezték.


Az is lehet, hogy előbb ballib oldalon javasolták ellenzékből, erre már nem emlékszem. De ellenzékből mindenki akarta.

Most az a kérdés, hogy akkor sem akarták ezt a ballibek vagy most azért nem akarják, merta Fidesz vezette be.

márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

>Viszont mi az amiben a ballibek és a fidesz is egyetért?

-Szinte mindenben egyetértenek, csak ki kell választani azt az időpontot a Fidesz életéből, amikor éppen azt gondolta. (Én még emlékszem rá, amikor Orbán Viktor volt a Liberális Internacionálé alelnöke.)


Például itt Orbán a mostani bal, lib és polgári ellenzékhez hasonlóan élesen elítéli az orosz agressziót és bírálja a magyar kormány különutas polutikákát, "mert a magyar kormány nem akadályozhatja tovább az EU és NATO egységes fellépését": [link]

márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Hogy maradjon a fidesz
márc. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Mindegy ki az ellenzék, ha helyeselnének a politikai ellenfelek döntéseire és terveire, azzal maguk ellen kampányolnának.
márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen, ha az egyik azt mondaná a nap keleten kell, akkor a másik máris igyekezne azt cáfolni :D
márc. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Parlamenti képviselők béremelésének kérdése.
márc. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Jeffrey Spender ***** válasza:
70%
Mindkettő ignorálja a cigánysággal kapcsolatos problémákat, mindkettő szerint tilos kritikával illetni a cigányságot, és mindkettő lebutított két lábon járó, és lélegző, és ingyen szavazógépként is kezeli őket.
márc. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
A húsosfazék nagysága és közelsége.
márc. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

"A legtöbb dologban a fideszesek azt mondják, amit Orbán mond. "

Mindig itt rontjátok el, hogy azt hiszitek mi mondjuk azt amit Orbán mond.

Nem!

Olyan vezetőt választottunk magunknak, aki azt mondja a legtöbb dologban amit mi mondunk, mi gondolunk, mi akarunk.

Mikor értitek már meg, hogy mi nem Orbántól tanuljuk miről mit gondoljunk, hanem Orbán IS azt gondolja amit mi és azért szavazunk a fideszre, mert az a párt amelyik a leginkább azt képviseli ami nekünk megfelel.

Nem mindenben. Az egyik fideszesnek X dolog nem tetszik, a másiknak Y, nekem meg Z. De a legtöbb dologban vagy egyetértünk vagy el tudom fogadni azt is, mert nem megy szembe azzal amit szeretnék.

Mindig kitaláltok hülyeségeket, mi elmondjuk, hogy nem igaz, nem úgy van, de csak ragaszkodtok hozzá. Aztán ott álltok minden választás után, hogy "nem értem hogy nyerhetett megint a fidesz?".

Így. Hogy semmit nem értetek abból ami körülöttetek történik már vagy húsz éve.

márc. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!