Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lenne az baj, ha a...

Miért lenne az baj, ha a bankkártya használatokat figyelné az állam?

Figyelt kérdés
Én örülnék neki. Tudnának tanácsot adni mire ne költsek esetleg. Ha meg vagyok szorulva, akkor ki tudna segíteni. Több értelme lenne, mint annak, hogy a miniszterek kék villogóval rohangálnak a világban gyakorlati élet szakértőként. Persze mindezt öltönyben, hogy még röhejesebb legyen.
márc. 19. 06:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha az állam magánügyekbe avatkozik, az bűn. Bármely területen is teszi ezt.
márc. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 : Na ez egy butaság. A magánügyem, hogy milyen sebességgel közlekedek az úton. A rendőr mégis megbüntet...
márc. 19. 06:52
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Az enyémet, már tuti nem figyeli és nem is fogja figyleni...

Mindenkinek azt tudom tanácsolni, hogy, aki nem egy kisÁzsiában szeretne élni, addig húzzon el ebből a trágyadomból, amig tud.

márc. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Tipikus példája annak az, amikor egy diktátor nem bírja már tovább másképpen növelni a hatalmát, ezért az emberek magánélete felett akar erősebb kontrollt gyakorolni.


Az információ hatalom, ha rólad van információja valakinek akkor az hatalmat gyakorol feletted, könnyebben fog téged befolyásolni.


Egy kattintásra profilozni tudnak majd bárkit, pontrendszerbe tudják majd sorolni, jó és rossz polgárokra tudják majd osztani a népet.

márc. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

4, mondom én, hogy kicsi ország, kicsi kina, kicsi kinai rendőrség.

Eddig hibrid rendszerről beszéltünk, puha diktatúráról. Most lépünk át egy új fázisra:

-Lánczi Tamás, kinai rendőrség, megfigyelések, pénzhasználat figyelése, állami befektetetések erőszakos terjeszkedése...

márc. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Vagy szerezzetek be egy Wise kártyát, azon nincsen annyi banki teher, sokkal olcsóbb mint bármelyik magyar bank, és nem kell többet baxakodni az átváltással külföldön.


Belga bankok sokkal korrektebbek mint a magyarok

márc. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#2

Én nem minősítem a gondolataidat, de Te elgondolkodhatnál egy kicsit.

Segítek a gondolkodásban:

A magánügy addig magánügy, amíg ...

márc. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
majd jól le fogja adóztatni az utalási, tárolási, befektetési díjakat :D
márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

"Ha az állam magánügyekbe avatkozik, az bűn."


Ó, akkor ez vonatkozik a melegházasságra, transzneműek nemváltásának engedélyezésére, meleg párok általi örökbefogadására, könnyűdrogok legalizálására is, vagy csak az a magánügy, ami neked épp jól jön?

márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#9

...

márc. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!