Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van itt a szerzőnek,...

Igaza van itt a szerzőnek, hogy Magyar Péter a baloldali szimpatizánsok embere?

Figyelt kérdés

[link]


"Mondják, hogy ez a meghirdetett jobboldaliság inkább a Fideszre veszélyes, mint a baloldalra. Ez sem biztos, ugyanis a Medián mérése szerint legfeljebb kétszázaléknyit vinne el Magyar a Fidesztől, míg a baloldalon tovább aprózná a pártokat, többen szeletelnék ugyanazt a tortát. Tőlük két-három százalékot is le tud hasítani Magyar Péter, ami nagy érvágás lenne a baloldali törpepártokra nézve.


Mondjuk ki bátran, Magyar Péter a baloldali szimpatizánsok embere."


márc. 20. 10:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan így van.
márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

" tetves, *** cigány fideszt"


Az elfogadó PC liberálist hallottuk 😊

márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

3# Tudom hogy te birka vagy, de én azzal nem vagyok elfogadó ha valaki arra szavaz, aki kisemmizi a magyar népet. Ez a különbség a nemzeti turbómagyarok között és az értelmes, gondolkodó emberek között.


De nem baj, a propaganda működik az a lényeg.

márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Az én véleményemet elfelejtette megkérdezni a szerző, mert én baloldali szimpatizánsként nem igy gondolom.
márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Annyiból igen, hogy a jelenlegi kalóznál valószínűleg jobb lenne, és mivel az ország pillanatnyilag kő jobboldali, érdemes lenne adni neki egy esélyt.
márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
M.Peti a nagypofajú feleségverők "embere"
márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Magyar Péter mindenki embere aki megunta az Orbán Gyurcsány 30 éves váltó rablást
márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
6# Látom volt értelme kidobni több milliárdot a propagandára... :D
márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Medián mérése szerint legfeljebb kétszázaléknyit vinne el Magyar a Fidesztől"

Nekem az már megfelel, hogy a fideszes tábort aprózza. Látharóan rendesen be is vannak ettől tojva.

márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Mivel itt jóval több az aktvív ballib szavazó, mint a konzervatív és egy tegnapi MP vagy Dobrev kérdésre elsöprő MP szavazás érkezett, ezért eléggé nyilvánvaló, hogy Magyar Péter a baloldal új messiása.
márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!