Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, Jakab Péter...

Scream85 kérdése:

Jobbikosok, Jakab Péter szimpatizánsok. Most hogy eldőlt hogy ő már nem lesz Orbán kihívója a választáson, így is támogatjátok majd az ellenzék jelöltjét (bárki is lesz)?

Figyelt kérdés

Hogy őszinte legyek ez az egész ellenzéki összefogás nekem nem volt szimpatikus húzás. (Szerintem így is az volt az előválasztáson hogy aki részt vett az arra voksolt akire amúgy is szavazott volna, ha nem állnak össze akkor is)

Lehet elfogultság, de én Jakabot még mindig a legütőképesebb kihívónak tartanám.

KG inkább áramot vezessen,de országot semmiképp...hisz tapasztalható hogy mit szerencsétlenkedik a fővárosban is.

Dobrevet egy az egyben Gyurcsány irányítaná és azt az időszakot személy szerint nem szeretném újra amikor ő volt az ország élén.

Igaz hogy a mostani kormány alatt sokat gyarapodott a rokonság,haverság, de nem is volt GyF.idején ennyi otthonteremtési és családtámogatás, rezsicsökkentés, adóvisszatérítés (mégha kampányfogás is), stb.

Na meg "migránspárti" hozzáállásuk sem szimpatikus számomra, volt hozzájuk "szerencsém" mikor itt nálunk özönlöttek be az országba, meg amit a másik országokból látunk miket művelnek, köszönöm ez nem kell


Szóval valószínűleg az ellenzék támogatóinak többség utálni fog, de úgy hogy erősen Jobbik felé húz a szívem,nekem úgy is inkább még egy ciklus orbánból, minthogy Dobrev, Karigeri meg hasonlók legyenek az ország élén.


2021. okt. 1. 08:34
 1/7 Kései Sirató ***** válasza:
57%
Igen, persze.
2021. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Egyetértek. Én Jakabra szavaztam. A második kört kihagyom.

Karácsony egy alapból gyenge figura, Dobrev sosem volt a kedvencem, Marki meg egy nagyképű ember.

2021. okt. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
igen. Orbán és bandájának börtönben a helye.
2021. okt. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha Klári néni lesz Orbán kihívója, az ellenzéki összefogásra 90%-ban, csak DK-sok fognak szavazni, a többiek inkább otthon maradnak, a DK-s szavazótábor pedig nagyon kis létszámú a Fideszéhez képest. Szóval nem kell csodát várni jövőre, szomorú, de Orbán marad. Na nem azért mert akkora király csávó, hanem mert még mindig nem tud az ellenzék egy méltó ellenfelet felmutatni Orbánnal szemben.
2021. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Így már Orbánt támogatjuk. Nem kell gyurcsány. Pont azért jöttünk létre, a szemkilövetések idején hogy ne jöjjön vissza sose az a kor
2021. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Márky-Zay-t kell indítani Dobrev ellen, és sima győzelem.
2021. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Én így a Mi Hazánkra fogok szavazni.

Bárki bármit mondd én meg vagyok róla győződve, hogy nem a Fidesz szatelit pártja. Dobrevnél vagy Karácsonynál pedig mindenképp jobbak. MZP-t meglátjátok sajnos úgyis kicsinálják a bebetonozott balosok, Jakabot is csak palimadárnak használták, pedig rá szavaztam volna.

2021. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!