Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van most Magyar Péterrel?...

Mi van most Magyar Péterrel? Eltelt 3 óra, hogy bement az ügyészségre, azóta semmi hír. Mennyi időbe szokott telni egy vallomás tétel?

Figyelt kérdés

márc. 20. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nemtom, de most esedékes a forint váltásom, mert megyek haza jövőhéten, még várok vele kicsit. Mire hazamegyek, bármi is lehet.
márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Na akkor csak lesz valami.😙😙😙
márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Már én is nagyon kiváncsi vagyok hogy mivan már vele? Jólenne tudni hogy mik hangzottak el a meghalgatáson és hogy egyáltalán rendesen végzi e az ügyészség a feladatát vagy még mindig orbán hatalma érvényesül náluk.
márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Igazából ki kellene hangosítani az egészet.
márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor Polt Péterrel beszél mert akkor lehet nem lesz az egészből semmi?
márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 árokpart ***** válasza:
100%
Ilyen horderejű ügynél sajnos simán lehetnek hosszú órák, az sem kizárt, hogy estig eltart. Egy átlagember ha pl. egy nagyon apró vétséget is követ el és kihallgatják bármilyen minőségben az is több mint 1-2 óra.
márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Most olvasom hogy csak tanúnak ment be egy ügyhöz, én meg azt hittem ő jelentett fel valakit, hát ez csalódás.
márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Fsms ***** válasza:
100%
Több óra is lehet. Persze közben tanúból lehet gyanúsított is.
márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is attól tartok hogy ez a korrupt ügyészség nehogy gyanusítottat csináljon belőle mert az elmúlt évek történései ezt támasztják alá, de ha ígylesz megyünk tüntetni az ügyészség elé.
márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%
Dehogy mentek, nem lesz itt semmi se. Akkor se ha gyanusított lesz. Kommentelgettek neten aztán ennyi.
márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!