Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter azt igéri, hogy...

Magyar Péter azt igéri, hogy jövőhéten bemutatja a bizonyítékokat, és le kell mondania a kormánynak, ilyen előfrodulhat?

Figyelt kérdés
márc. 20. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Orbánékat lemondatni? Szerinted bármiért is lemondanának? Ez kb olyan, kimegyek a temetőbe és próbálom a halottakat feltámasztani.
márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, sajnos nem sok reményt látok lemondásra :(
márc. 20. 16:17
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
1% alatti az esélye annak hogy Orbán Viktor és a Fidesz Kormány lemondjon! Amúgy meg ki jönne Orbán Viktor helyére, vagy a Fidesz helyére? Ma Magyaroszágon nincs egyetlen egy olyan ellenzéki párt is, amelyik választást tudna nyerni.
márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ezt nem mára igérte?
márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Hát ezt már mára is ígérte, elég szánalmas a fickó. Lassan kiérdemli a bohóc cimkét.
márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem mara igeret, hisz nem tudta,hogy milyen kihallgatasra megy.
márc. 20. 16:32
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Fennt akarja tartani az érdeklődést, tipikus cliffhanger taktika.


Annyit már tud a politikáról hogy az a jó neki ha ő a főhős a történetben, uralni tudja a pillanatot és a közbeszédet.

márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem ígért mára semmit. Kitől, honnan terjed ez az infó? Én az összes bejegyzését olvastam, interjúját láttam. Egyik sem tartalmaz pontos napot hogy mikor adja át a bizonyítékokat.
márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
6: De mára ígérte. A bizonyítékok meg nyilván elfértek volna egy táskában, ha tényleg léteznek és tényleg át akarja adni. Még azt is el tudom képzelni, hogy most gyártja le őket AI-vel, és még nem készült el.
márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Ma azt mondta hogy Rogánék bementek az ügyészségre és manipulálták a papírokat . Kell ennél több? A kormánynak le kell mondania.
márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!