Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter azért támadjam...

Magyar Péter azért támadjam most a NERt mert már nincsen megkötve a keze a volt felesége miatt, ugyanis eddig hozzá volt lojális, de eddig is rendszerkritikus volt?

Figyelt kérdés

Valóban pont akkor kezdett támadni amikor a feleségét teljesen kitaszította a rendszer, így már lehet nincsen veszteni valója és ezért támadja a NERt...

Teljesen logikus lenne ugyanis őt nem tették ki, ....miért tették volna ki ő ott dolgozott abban a pozícióban ahol eddig is...


márc. 21. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez a vakok szappanoperája, nem fog oda *arni ahonnan régen evett! Minden forgatókönyv szerint zajlik, profi módon. Ha tudna valamit már kő keményen meghurcolták volna és ez a minimum!! A kormány kő keményen korrupt, az emberek is tudják, főleg az átprogramozott agyú hívei! nem tud, nem lehet ezzel a "fegyverrel" buktatni...
márc. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Ki lett rúgva, azért van most megsértődve. De egyre többen látják, hogy kamu az egész csávó.


Hamuban sült f*szságnak nevezte Magyar Péter állítását az ismert jogász


[link]

márc. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra M.P. csak azt bizonyította eddig, hogy ügyesen tud lopni a ner-ben és sikeresen tereli a figyelmet orbán kínos ügyeiről, pedo botrány, békeszerződés, stb...

Aki hitelesebb sokkal, számomra ő:

[link]

márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

2: ez így nem igaz, mert azután "rúgták ki", hogy kiállt a nyilvánosság elé és le is mondott a tisztségeiről, amiket a válás után még évekig elláthatott.

A fb-oldalán visszakereshető, hogy már régóta rendszerkritikus, csak nem állt ki a nagy nyilvánosság elé, saját bevallása szerint azért nem, mert Varga Juditnak EP-listavezetőként nem akart ártani, ami logikus, hiszen a botrányban is őt védte.

márc. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
4: Ezt már rég cáfolták.
márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennek a fazonnak a nevét, fél évvel ezelőtt, kb a legközelebbi barátai és a családja ismerte maximumom. Én megmondom őszintén, érdemtelenül állok, minden politikus nem politizáló családtagja előtt -mondjuk arról tudtam, hogy neki is csurrantak zsiros állások- és nekem ő csak ollós Juc, férje volt. Évekig elvolt a rendszerben, évekig segitett, vagy hallgatott a rendszer felépitésében, évekig nem volt nyilvánosan problémája ezzel.

Értem, azt a várakozást, ami most őt körülveszi, de jelen pillanatban, semmit sem mutatott még abból, amit mond.


Én megadom neki a lehetőséget, de, addig, amig nem dobja le ezt az atombombát, számomra ő is csak 1 a sok megélhetési politikus közül, aki most a saját lecsóját akarja kikaparni. Ha bemutat valamit, abból amit mond, ne adjIsten, még eredménye is lesz, akkor elismerem, hogy tévedtem.

márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5. Kérem ezt a cáfolatot, mi alapján cáfolták stb.?
márc. 21. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!