Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól értem, hogy Magyar Péter...

Jól értem, hogy Magyar Péter többek között az exfeleségével folytatott beszélgetéseit is titokban rögzítette, és azt is bizonyítékként tervezi felhasználni?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 21. 07:48
A kérdező szavazást indított:
Szerintem jól érted
Szerintem nem érted jól
10 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A mindenkori öszödibeszédek országa lettünk.
márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Ennél érdekesebb, hogy a vádlott nem is ismeri Magyar Pétert, tehát Magyar Péter aligha tud érdemben tanúskodni. Az, hogy mások által mesélt pletykákat felvett, aligha lesz bármire érdemi bizonyíték.
márc. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
#2 jah mert ezek a vádlottak olyan becsületes emberek, hogy biztos nem hazudnának:) halkan súgom meg, hogy ha “pletykák” vannak, akkor a másik félnek bizonyítani kell, hogy azok miért csak “pletykák”. Ez nem úgy működik, hogy egy korrupt ember azt mondja, hogy jah én őt nem ismerem és akkor azt el is hisszük:D
márc. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

2: egy ilyen ügyben nem kell közvetlenül ismerned a vádlottat. Nem is értem a felvetést. Csak az tanúskodhat szerinted, akivel már kezet fogott schadl?

Sőt megsúgom, ha hallod ahogy a buszon valaki fennhangon elmeséli telefonon, hogy megölte a kutyáját, és erről hangfelvételt készítesz, akkor sem kell ismerned az illetőt, hogy tanúskodj egy feljelentés esetén.

márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
A beleegyezés nélküli képi illetve hangfelvétel készítését a törvény bünteti. (átlag embernél legalábbis)
márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem, handa banda mester hamarosan "lebukik "...
márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azt mondja a családja védelmében készítette a felvételeket.


A családja védelmében vette fel titokban a bizalmas házastársi beszélgetést? Ez nekem kicsit meredek.

márc. 21. 14:05
 8/12 anonim ***** válasza:

És amit orbánék évek óta csinálnak az nem meredek??

Ha lenne rálátásod a rendszerre belülről és arra mire képesek, ha kutyaszorítóban érzik magukat, akkor Te is megtennék mindent, hogy védd akit szeretsz. De persze, el lehet játszani az álszentet...

márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8:


Nekem az a meredek ebben; hogy elvileg a feleséged védelmében titokban felveszed azt, amit a feleséged bizalmasan közöl veled. Veled, aki házastársként még a tanúskodást is megtagadhatod a feleséged ügyében.


Minden esetre nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi van azokon az állítólagos hangfelvételeken.


Ha kitalálja, hogy mégsem hozza nyilvánosságba, akkor megy a pali a Pestilászló-fiókba

márc. 21. 14:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát most van 1 hete összeszedni az anyagot... Hajrá!
márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!