Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár J: "Meg fogja fizetni...

Lázár J: "Meg fogja fizetni az árát a SPAR annak, amit az elmúlt napokban tett”-Ez tipikusan egy olyan ember nyilatkozata, aki soha életébeben nem dolgozott, nem ért semmihez, egyetlen tudománya a kocsmai hőbörgés és felfelé nyalás, lefelé taposás?

Figyelt kérdés
márc. 21. 12:15
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
0%

#40 "Csak az egész hazugság. A rezsicsökkentett ár magasabb volt mint a piaci ár. A gázt 5x áron adja a drága kormányod, az olajon is szépen keresnek"

Ha minimálisan gondolkodnál nem írnál le ilyen ostobaságot.

Az EU tagállamokban nálunk a legolcsóbb a lakossági gáz és a gazdaság más szereplőinek is alacsony a gáz ára a többi országhoz képest.

Ha valóban 5-szörös lenne ez az ár a vételi árhoz képest akkor mégis hányszoros árat kérnének el a sokkal drágább gáznál más országokban?

Kitaláltátok hogy mennyibe kerül a gáz majd ehhez a kitalált értékhez képest is sokkal durvább arányokat meséltek egymásnak. Egy üveg kólában sem azt a 22 forintot fizeted ki amibe annyi kóla, mint folyadék valójában belekerül, hanem a csomagolását, szállítását, a kereskedő hasznát is mind megfizeted és végül lesz belőle 640 forint.

A gáznál is meg kell fizetned mindazt a költséget amivel az orosz gázvezetékbe tett gáz el tud jutni a te házadig.

márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
40%
A Gyurcsányista itt hazudik ahogy a főnöke éjjel nappal, pedig meg kell nézni egy német lakossági gázszámlát meg egy magyart aztán beszélni az 5x-ös gázárról. Azonnal kipukkan a hazugságlufi.
márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
50%
#41 komolyan mint valami óvodában. Tudod mit, leszarom. Tapsikolj, hogy éljen a Párt! Azzal meg ne foglalkozz hogy húz le az Orbán család.
márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
25%

#43 Hogyan húznak le?

Komolyan kérdezem, mert jó lenne tudni, miképpen is húznak le mikor ma kevesebbet fizetek a gázért mint amennyibe 2010-ben került, nem emelkedett az áram, víz ára sem az elmúlt tíz évben. Kevesebb adót kell fizetnem, ellenben sokkal magasabb a fizetésem.

Szóval mivel is húztak le?

márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
#44 ez magas neked, mert szerény szellemi képességeid miatt, egyszerűbb összefüggéseket sem tudsz átlátni. Amúgy még csak nem is fizetsz kevesebbet mint 2010 előtt, csak azt mondogatják nekes, és mivel nem sok eszed van vagy, te el is hiszed, na meg 2010 előtti számláidat már rég kidobtad, nem tudod összehasonlítani, vagy nem is fizettél 2010 előtt semmit.
márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
40%

#45 Aha. Nekem vannak szerény szellemi képességeim és nem neked, aki nem vagy képes egy totál egyszerű kérdésre válaszolni, mikor te állítottad, hogy lehúznak engem.

Mivel, mikor és hogyan?

Amúgy én bizony összehasonlítottam a számláimat, valóban kevesebbet fizetek. Azért csináltattunk napkollektort, mert folyamatosan egyre drágult a gáz és az áram. Aztán a rezsicsökkentéssel +5 év lett a megtérülése a befektetésünknek, mivel visszaesett a gáz ára. 2013 óta pedig pont annyiba kerül a lakossági gáz ára, nem volt változás az akkori árcsökkentés után. Közben éveken át "lehúztak minket" azzal is hogy a 3 gyerek miatt kaphattunk adókedvezményt meg fűtéstámogatást is.

De én vagyok szerény szellemi képességű és nem te ugyebár, aki azt a baromságot hajtogatja, hogy ötszörös árat fizetünk a gázért Orbánék miatt. Ez nagyon szánalmas.

márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

#46 dehogy nézted meg a számlátidat. Igen, szerény képességű vagy. Ha olyan, nem hajtogatnád ezt, hogy mennyire megvédett az orbán, mert még az egyszerű összefüggéseket sem vagy képes átlátni, láthatóan egy számlát se tudsz értelmezni.


Olyan vagy mint a kutya aminek a hátára kötött botról elé lógatnak egy husit 😆


Én mondjuk itt nem írtam még, hogy 5x árat fizetünk, de valóban így van, csak te az emlegetett hiányosságok miatt nem látod át.

Ez a lényege az orbáni hatalomgyakorlásnak, hogy a magyaroszágon gyakori funkcionális analfabétizmust, kritai gondolkodás hiányát, beletörődés kihasználják.


Így az adókar elrejtik az ostoba egyszerű fideszes szeme elől, aki azt hiszi, hogy nincs, és a goooonoooosz múúútik miatt történik minden roóóósz, ami furcsa módon máshol nem történik, de tyuuucsááány 🤣

márc. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
#47 Megint nem írtad le hogy mivel is húznak le engem. Mert nincs mit leírnod, full kamu az egész szöveged.
márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!