Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha és amennyiben Magyar...

Ha és amennyiben Magyar Péter, tudja igazolni a vádjait a magyar kormány ellen, vagy, hogy Rogán és/vagy emberei, valóban bűnvádi iratokat hamisitottak/tűntettek el, akkor szerinted le kell mondania a kormánynak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy van-e, a birtokában ilyen jellegű bizonyiték, nem ez érdekel, hanem, az elméleti része, ha esetleg valóban rendelkezik ilyen jellegű bizonyitékkal.

márc. 21. 14:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Le kell, de akkor majd jön az, hogy "..." ... helyére képzelj el bármit, amivel megmagyarázza a FŐNÖK,hogy mi is volt ez... Nagyjából annyit várok én, hogy köpcös videóba jelentkezik FB-n, hogy ezekután megerősítsük a bírói munkakört stb...
márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Általában egy ilyen ügy miatt azért kell lemondani, mert szinte biztosan elveszíted a választásokat és ezzel legalább valamennyire lehet menteni a párt képét.


De itthon ilyen brutális propaganda után minek mondana le a fidesz? Ha maga Orbán beszélne a hangfelvételeken, attól még az ország fele egy alternatív univerzumban él ahol csak a fidesz jó és mindenki más soros embere, alkalmatlan, brüsszel érdekeit nézi stb. Lehet a 2/3 elúszna egy ilyen nagy botrány miatt, de ugyan úgy nyernének a választásokon…



Tehát a kérdésedre a válasz: nem, mivel ugyan úgy tudnának választást nyerni.



Természetesen a 2/3 megdöntése az első lépés lenne a demokrácia visszaállításához és a maffia állam megdöntéséhez. Tehát ne értsetek félre, MP nagyon is jót csinál, de változás nem lesz még legalább 2 választási ciklusig itthon.

márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Elméletben minden lehetséges, és annak a fordítottja is..
márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

2#

Akkor aludj tovább,álmodj szépeket!😂

márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én egy egyszerű, igen, vagy nem-et szeretnék kérni, nem érdekel, a kire, mire, hogyan, mit, mennyit, mikor...


Igen/Nem

márc. 21. 14:45
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Már csak napok kérdése, hogy Orbánék Moszkvába meneküljenek. De oda is valok ezek a barbárok.
márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 DK-s ***** válasza:
25%

Te álom-világban élsz?


2/3-os törvénymódosítás, és máris nem bűncselekmény amit csináltak. miért KELLENE lemondaniuk?

márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7, ne haragúdj, de, hogy jön a kérdéshez, hogy én álomvilágban élek-e, vagy sem? Egy egyszerű eldöntendő kérdést tettem fel.

Kérlek szépen, ha tudsz, erre válaszolj légyszives.

márc. 21. 15:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, akkor Rogánnak kell lemondani
márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Alex Fly ***** válasza:
Egy jogállamban le kellene mondania.
márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!