Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "Most vagy soha!" c. Rákay...

A "Most vagy soha!" c. Rákay Philip filmet, csak Fideszesek nézik meg?

Figyelt kérdés

Nagyon sok fricskát, gúnyt olvastam a balliberális weboldalakon erről a friss magyar filmről. Gondom amiatt, hogy Philip filmje. Egyébként szerény véleményem szerint éppen örülni kellene, hogy van még nemzeti tartalom ebben az egyre elszíntelenedő multikulturális mainstream térben. De ez az Én véleményem csak. Viszont amiatt mert az IMDB-en nagyon lepontozták az emberek gondolom, hogy ezt igazából csak a fideszesek nézik meg?


Most egyébként is nagyon puskaporos a magyar politikai közélet. A baloldaliak nem hiszem, hogy ennyi negatív vélemény olvasása után megnéznék, mert a kormánnyal azonosítják a tartalmat és erre jön, hogy az emberek mielőtt mérlegelnek, hogy megnézzenek-e valamit felmennek az IMDB-re és lássák a sok negatív pontot.


Valóban csak a Fideszesek nézik meg?



márc. 21. 17:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogom nézni, de pénzt nem adnák érte.

Egyáltalán nem vagyok fideszes, de megnézném és úgy kritizálnám.

márc. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Én mondjuk a film ugymond védelmében elmondanám, hogy nincsen nyugati mércével mért jó magyar film manapság. Még anno a '70-es években láttam igazi jó magyar filmeket ill legutóbb a francia házibuli copyja a minörökké szerelem vagy mi volt a címe, bocs már nem emlékszek, de az is koppintás volt. Sajnos a magyar fillművészet nagyon a legalján van. Ott vétetek hibát, hogy a többi amcsi filmmel hasonlítjátok.


Az említett Kincsen film is gagyi volt. Tele volt klisével, ripacskodással. Ha már felrótták a történelmi helytelenséget - amit Philip is elmondott, hogy részben fikció akar lenni - akkor tegyük hozzá, hogy a Kincsemben a kosárlabda, a Fluor Tomi dalszöveg dúdolgatása vagy a mai trance dance tánc előadása egy estélyen mennyire is történelemhű


*


A másik, hogy pénzt senki sem akar filmmért kiadni. Kismillió film készül. Az ember nem képes mindért fizetni. A streaming, torrentezésre vagyunk terelve. Én magam már nem is torrentezek. Van Netflix, HBO, Sky meg valami ingyenes filmes oldal, az minden igényt kielégít.

márc. 23. 12:14
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen, es meg igy is ilyen siralmas az eredmeny.
márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A 7 millió nagyon kevés egy filmre. Usába 7 millió $ tól kezdődnek a filmek
márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem és senkinek nem fogom ajánlani, nem vagyok a "dollárbaloldal" tagja sem! Aki így kiforgatja a történelmet és a gyerekek ebből fogják megítélni, milyen volt a valódi március 15-e, elég szégyen!Én csak egyre utalnék: mikor volt Júlia terhes és kitől tanult karatézni?!
máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 NTBS ***** válasza:
Én meg fogom nézni. Utána véleményezem.
máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!