Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "Most vagy soha!" c. Rákay...

A "Most vagy soha!" c. Rákay Philip filmet, csak Fideszesek nézik meg?

Figyelt kérdés

Nagyon sok fricskát, gúnyt olvastam a balliberális weboldalakon erről a friss magyar filmről. Gondom amiatt, hogy Philip filmje. Egyébként szerény véleményem szerint éppen örülni kellene, hogy van még nemzeti tartalom ebben az egyre elszíntelenedő multikulturális mainstream térben. De ez az Én véleményem csak. Viszont amiatt mert az IMDB-en nagyon lepontozták az emberek gondolom, hogy ezt igazából csak a fideszesek nézik meg?


Most egyébként is nagyon puskaporos a magyar politikai közélet. A baloldaliak nem hiszem, hogy ennyi negatív vélemény olvasása után megnéznék, mert a kormánnyal azonosítják a tartalmat és erre jön, hogy az emberek mielőtt mérlegelnek, hogy megnézzenek-e valamit felmennek az IMDB-re és lássák a sok negatív pontot.


Valóban csak a Fideszesek nézik meg?



márc. 21. 17:29
A kérdező szavazást indított:
igen, csak a Fideszesek
Sokan megnézik. Az ingadozók is
Még a baloldaliak közül is sokan
Független a politikai töltettől. Megnézik sokan az ellenzékből is
23 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Ő írta vagy rendezte?
márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Én csak azért vagyok rá kíváncsi hogy véleményem lehessen a filmről.


A Kincsem volt szerintem az utolsó jó, nagyszabású magyar film, ha azt a szintet hozná akkor jó lenne, de sejtem hogy nem...

márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok Fideszes, de meg fogom majd nézni, de ha csak a neten is fent lesz. Pénzt nem költök rá.
márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 47. ***** válasza:
82%
Nem csak a fideszesek. A kötelezően kivezényelt iskolások teszik ki a nézők jelentős részét.
márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Én pl már vagy 20 éve nem voltam szavazni, mert nincs a felhozatalban olyan, akire jó szívvel adnám a voksomat. De ettől még kíváncsi vagyok, milyen lett a film.
márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
A Kincsem nagyon jó volt. Hiába, még élt az öreg...
márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Akkor lenne jó film ha csak mondjuk 2-3 millióból csinálták volna, de ezt a szart 6,1 milliárdnyi adófizetők pénzéből...
márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

"Egyébként szerény véleményem szerint éppen örülni kellene, hogy van még nemzeti tartalom ebben az egyre elszíntelenedő multikulturális mainstream térben."

Marmint mit ertesz nemzeti tartalom alatt? Azt a sci-fit, amit faragott a kedves muvesz ur Magyarorszag egyik legmeghatarozobb tortenelmi esemenyebol?

márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
58%

Jó filmek mindig készülnek, készültek jó filmek a Rákosi-féle rendszerben kommunista propagandát fullba toló stílusban is, készülnek a NER alatt is jó filmek.


Ha ez is jónak bizonyul, megnézem, ha nem bizonyul jónak, nem nézem meg.

márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Rákai meg Jeszenszky egy kalap szart sem ér
márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!