Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek 2030 körül mi...

Szerintetek 2030 körül mi lesz a forint sorsa?

Figyelt kérdés
márc. 21. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Rubel lesz ha még lesz .
márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
600-700 Ft körül lesz az euró.
márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 PMC Wagner ***** válasza:
4%
Szerintem a forintal maga sokminden nem fog történni, viszont a Dollár és az Euro szerintem gyengülni fog
márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23%
Egyedül a rubel erősödik.
márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Addigra már túl leszünk a harmadik VH-n és az új járványon így a népességcsökkentett lakosság a digitális világvalutát fogja használni az új világrendben ahol nem lesz többé háború, szegénység és mesterséges intelligencia fogja irányítani a világkormányt, robotok fognak dolgozni az emberek pedig alapjövedelmet kapnak persze nem lehet korlátlanul fogyasztani mert az új világrendet a fenntarthatóság és az intelligens tervezés fogja jellemezni. A vallásokat eltörlik és helyette egy békés világvallás lesz aminek úgy tudom nem lesz istene és nem célja az emberek elméjén uralkodni és korlátozni. Gyermeket nem vállalhatnak csak akik méltóak rá. Az emberek tarkóján lesz egy implantátum amibe helyezhető egy miniatür számítógép ami összeköttetésben lesz az aggyal, ezáltal az emberek kapcsolatban lesznek az internettel, és mindent tudni fognak a gondolkodásuk gyors lesz memóriájuk szinte korlátan. A világpénzt vagyis alapjövedelmet nem lehet majd felhalmozni de nem is lesz rá szükség. Biztos sokmindent kihagytam de ennyi jutott eszembe hirtelen.
márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!