Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kocsi Máté elszólta magát?

Kocsi Máté elszólta magát?

Figyelt kérdés
A Fidesz frakcióvezetője szerint „Magyar elvesztette a felesége által szerzett munkahelyeit, és ezért bosszút akar állni”. Ezzel tehát gyakorlatilag elismeri, hogy a Fideszben ez így működik, hogy családtagoknak intéznek jól fizető munkákat a miniszterek?

márc. 21. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
A fidesz szavazókat nem hatja az meg hogy így működnek a dolgok.
márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1: Pedig ez nekik is ugyanolyan rossz, mint az ellenzékieknek, vagy pártnélkülieknek.

Eszem megáll, hogy már nyíltan kimondják, hogy ez megy, az emberek pedig újra megválasztják őket.

márc. 21. 22:44
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el egyeske, hogy sok munkahelyen kapsz egy havi bónuszt, ha ajánlasz valakit és alkalmasnak bizonyul, ezért felveszik.
márc. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%

Kedves kérdező, azért baromság megint ez, amít itt kifejtesz, mert pl a páromnak is én szereztem ismeretség révén állást.

Megtudtam, hogy keresnek embert, ráadásul a párom végzettsége pont jó volt.

Egy szakmai konferencián a szünetben beszéltem a cégvezetővel, akit gyerekkorom óta ismerek kb, hogy ez van, beadja e a pályázatot?

Mondta igen, majd eldöntik, hogy mi lesz...

Nem kértem semmit, nem fizettem le senkit.

Azóta is ott dolgozik remekül, előre is lépett rendesen, önerőből.

Ennyi.

A cégvezető azóta már többször is megköszönte, hogy szóltam.

márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4: Ez azért nem állja meg a helyét, mert ilyen esetben az a normális eljárás, hogy ha téged a későbbiekben valamiért elbocsátanak, míg a párod maradhat. Ha Magyar Péternek Varga Judit miatt kellett mennie, az nem normális és nem szakmai. Olyan, mintha a párodat is csak azért vennék fel, mert a párod, nem pedig azért, mert valóban jó és szükség van rá.
márc. 22. 09:00
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező, te tényleg ennyire buta és naiv vagy??

Tudod te, hogy hányan kerülnek úgy általában egy bizonyos állásba rokoni, baráti szálak, gazdasági ismerettség, ismerősnek ismerőse szituáció miatt??? Rengetegen....

márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6: Ja, akkor ha sokan csinálják, akkor jó. Pláne, ha az ország vezetése csinálja, akinek példát kéne mutatnia és pláne, ha nem is nézik a szakmai szempontokat, csak a rokoni szálakat.
márc. 22. 09:34
 8/18 A kérdező kommentje:
#6: Egyébként pedig ez úgy szokott lenni, hogy ismerős beajánlása annyira elég, hogy meghallgassák az embert, de onnantól kezdve ez már az illető érdeme szokott lenni. A beajánló elbocsátása esetén pedig nem bocsátják el a beajánlottat is.
márc. 22. 09:43
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

Te szerencsétlen!

Hol van ebben az esetben, hogy kizárólag a kapcsolata miatt kapta meg a munkát?

Segítek: sehol.

Ahogy az sincs benne sehol, hogy amiatt bocsátották el, amit te állítasz.

márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9: Hát pedig a Fidesz narratívája az, hogy emiatt bocsátották el.

Az idegrendszered egyébként elég gyenge szerintem, javaslom a nyugtatót.

márc. 22. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!