Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kocsi Máté elszólta magát?

Kocsi Máté elszólta magát?

Figyelt kérdés
A Fidesz frakcióvezetője szerint „Magyar elvesztette a felesége által szerzett munkahelyeit, és ezért bosszút akar állni”. Ezzel tehát gyakorlatilag elismeri, hogy a Fideszben ez így működik, hogy családtagoknak intéznek jól fizető munkákat a miniszterek?

márc. 21. 22:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%

#10!


Ha igaz lenne, amit állítasz, akkor már beidézted volna.


Mindig azonnal leleplezed magad azzal, mert érvek hiányában (tehát elég hamar) elkezdesz személyeskedni.

Mindig ezt csinálod.

A következő lépés, amikor nem tudod megvédei az állításodat: A másikat hazugsággal vádolod. Tipik Gyurcsány.

márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11: Igen persze, egyik hozzászólásodban butának hívsz, a másikban szerencsétlennek, de én kezdek személyeskedni.

Nem hazudtam, a kormány állításait idéztem.

Egy jó kis Gyurcsányozás pedig feltétlenül kellett így a végére.

márc. 22. 16:17
 13/18 anonim ***** válasza:

#12!


Nem én neveztelek butának, de való igaz, hogy okosnak nevezni hazugság lett volna, hiszen többel leírták, hogy az ajánlás mindenhol bevett dolog.


Vagy teljesen tájékozatlan vagy, vagy szándékosan hazudsz. Más opció nincs.


A személyeskedés fogalmával sem vagy tisztában.

Segítek, te azt követted el, mert a tárgytól függetlenül támadtad a személyemet és ezzel próbáltál hitelteleníteni.


Te viszont eleve rossz "következtetést" vontál le és nem voltál képes feldolgozni a kapott információt. Az ilyen embert butának nevezzük. Ez nem személyeskedés, hanem a vitá alapján levont következtetés.

márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szerintem tanulj teljes kontextusban értelmezni és ne egy félmondatot kiragadni. Olvasd el szép, hogy mit írtam és talán te is felfogod, hogy mivel van probléma. Bár erősen kétlem.
márc. 22. 17:10
 15/18 anonim ***** válasza:

#14!


Szuper! Megint tolod a lekezelő stílust, hátha a hülyéket át tudod verni.

Ezzel szemben a valóság az, hogy szokásodhoz híven megint nem tudsz érdemben válaszolni.

Válaszoltál érdemben? Nem. Tehát tény.

A válaszod szokásodhoz híven 100% hazudozás és személyeskedés, hiszen érdemi válasz helyett megint csak hazug állításokkal, hazug megfogalmazásokkal próbálod a személyemet támadni.


A "kérdésed" kifejtésében megfogalmaztál egy hazúg állítást.

A kérdés ezek után csak az, hogy ezért ki fizet neked.

Melyik az a párt, amelyik ilyen alacsony színvonalú propagandistával is beéri?

márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15: A kérdésben egyetlen állítást közöltem, ami egy puszta tény. Parancsolj a forrás hozzá:

[link]


Sajnálom, ha neked ezt nehéz megérteni.

márc. 22. 18:34
 17/18 anonim ***** válasza:

#16!


A kérdésnek álcázott véleményed ("Ezzel tehát gyakorlatilag elismeri...") az, amire már kaptál választ és nem sikerült felfognod, hogy hülyeség a "következtetésed".


Sajnálom, ha neked ezt nehéz megérteni.


Ja, és az álfelhábrodásod a "Gyurcsányozás" ellen vicces, mert egy szóval sem tagadtad a feltételezésem, tehát a megint csak tereltél ezzel a kamu felháborodással, s ezzel a hallgatással gyakorlatileg beismerted, hogy fizetett DK-s propagandista vagy.

márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
#17: Jaja, az vagyok. Gyurcsány most utalta a dollárokat.
márc. 22. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!