Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok ezt a javaslatot?!

Támogatnátok ezt a javaslatot?!

Figyelt kérdés

Karácsony lépjen vissza Vitézy javára.


A gond, hogy ha hárman indulnak, Gergő +MHM, akkor Gergő és Vitézy előtt Szandi lesz a befutó. Komcsikat semmikép se szeretnék, így Fidesz kiesett, csakhogy Karácsony volt szavazói egyrésze átpártól Vitézyhez, és mint tudjuk a komcsik mindig elmennek szavazni, így a 40% körüli Fidesz behuzza, a 60% meg osztódik rendesen :/



#Hajrá Karácsony #Hajrá Vitézy #Hajrá Szentkirályi
márc. 22. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Én a villamoson kivül semmi mást nem támogatok.
márc. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Tamogatnám az ötletet.


Nem értem hogy lehet alkalmasabb egy vidéken született, végzettsége szerint szociológus ember erre, mint egy Budapesten született és felnőtt városfejlesztési és közlekedési szakértő.


KG azzal kampányol eddig hogy nem fideszes. Ez mi a F**om? Ez tényleg elég?



Annyira király lenne végre megtapasztalni amikor egy víziókkal, konkrét tervekkel rendelkező vezeti a város, akinek a városa fontosabb mint a pártpolitikai haszonszerzés...


Hajrá Vitézy!!!


UI: nem vagyok, fideszes, se baloldali. 5 éve Puzserra szavaztam. Mielőtt kapnám a sarat...

márc. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Puzsér meg van sértődve amiért legyőzte őt Karácsony és
márc. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Legyen.
márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyelőre még nincs értelme visszalépésekről beszélni. menjen le a kampány első fordulója, mindenki mutassa meg magát, a programját, a társait.


Nekem simán okés, ha van egy előválasztás, aminek eredményéül visszalép valaki. nem kell ennyi jelölt.

márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

12;51


Ezért volt jó a kétforduló, mert ott csak a két legjobb indulhat, és nincs 2. forduló, ha valaki elérte az 50+%-ot

márc. 22. 13:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Vitezy lepjen vissza Karacsoby javara.
márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!