Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért nálunk az emberek...

Azért nálunk az emberek relatív többsége meg van elégedve a saját és az ország helyzetével, a Fidesz kormányzásával?

Figyelt kérdés
Tehát sokan járnak jól a kormányzat által hozott segítő intézkedésekkel? Ha vannak is hibák, összességében jól megy az országnak, az embereknek?
márc. 22. 13:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
8# Akkor csöngess be a szomszédaidhoz, hogy ne adják el a szavazatukat 1kg krumpliért.
márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 árokpart ***** válasza:
75%
9-es Somogy Vármegyei vagyok képzeld el. Fősulis végzettségem van és németül és olaszul középfokon beszélek. Akkor biztosan buták lehetünk. Itt is már minden faluban szinte mindenkinek van műholdas antennája meg internet hozzáférése. Magadat minősíted csak ezzel a lenézéssel.
márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan ezek az igénytelen barmok a Kádár rezsimmel is elégedettek voltak.
márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
62%

#9 Nem akarok beleszólni a vitátokba de ha ránézel a térképre és van pár ismerősöd balaton környékén akkor tudhatnád hogy fél somogy ausztriában dolgozik. Lehet hogy kicsit nagyobb a rálátásuk ezekre a dolgokra mint neked a bimbó útról.

Mondhatnálak bújtatott propagandistának is hisz te is az oszd meg és uralkodj elvet hirdeted (vidéki tanulatlan vs pesti fő okos).

márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%

Amikor együtt utazik egy tömegközlekedési eszközön jónhány idegen ember, és szóba kerül a politika, akkor a kb. 80%-a utálja a jelenlegi uralkodói réteget. Viszont, ha szavazni kell, akkor hirtelen a szenilisek országa leszünk, és máris 110%-os lesz a választási eredmény, kedvezve a jelenlegieknek.

Ki érti ezt?

márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

" Itt is már minden faluban szinte mindenkinek van műholdas antennája meg internet hozzáférése."

Szerintem pedig az már rég tudható, hogy a hozzáférés maga nem tesz okosabbá, igényesebbé, vagy tájékozotabbá senkit sem. Régen is csak azok mentek a szintén mindenki számára hozzáférhető könyvtárakba, akiknek volt rá igénye. Most is csak azok fognak utána menni dolgoknak az interneten, akiknek van rá igénye. Vagy szerinted miért van az, hogy a mai napig van kereslet az EzoTV-s hülyeségekre, asztrológiára és arra, hogy minden magazinban legyen horoszkóp miközben totál f*szság az egész és rendelkezésükre áll a világ összes tudása, hogy tudják is ezekről, hogy totál f*szságok? Miért léteznek a reklámok, miért léteznek marketingesek, ha mindent le lehet annyival rázni, hogy "de van internet az otthonába, utána tudna nézni"...? Direkt nem politikai példákat hoztam, de arra ráillesztve is tökéletesen igaz.

márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%

12,14: lehet akármennyi diplomátok ha nem tudtok vagy akartok a sorok között olvasni - mint ahogy most sem -, mindent magatokra vesztek, személyetek elleni támadásnak és játsszátok a sértődöttet.

Én Ceglédről származom, ott éltem 23 évig. Tény hogy feljöttem Pestre, és most ha nem is Pesten de a közelében élek. Nem a Bimbó úton. De nem ez a lényeg.

Az meg, hogy hol milyen százalékban győzött a fidesz az elmúlt választások alkalmával, azt bárki megnézheti. Abból jól kirajzolódik, hogy minél szegényebb, elmaradottabb, minél aluledukáltabbak az emberek, annál nagyobb arányban nyer a fidesz. 2022-Ben egy Mezőkövesd melletti kistelepülésen voltam szavazatszámláló, tanulságos volt.

Én lennék a legboldogabb ha ezeken a településeken ugyanolyan színvonalú lenne az oktatás, mint a nagyvárosokban, és nem lenne szakadék, és nem sz.pnának be mindent kritika nélkül az m1-ről.

Ha ezt diplomásként nem látod, akkor vak vagy, vagy elfogult.

márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
27%
9-es apám Somogy vármegyei, egyetemre költözött fel Budapestre, ahol már akkor híradástechnikából diplomázott, mikor te még pajzán gondolat se voltál. És Somogy vármegyébe megy vissza nyugdíjas éveire. Látod, pont ezért vagytok ti körúti lakosok hülyék és megvezetettek, mert azt hiszitek, a körúton kívül nincs élet, nincs internet, nem tudnak olvasni az emberek, egyetemet meg képről se láttak még, nem hogy diplomájuk legyen.
márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
15-ös segítek: nyomásra sokan nem azt mondják, amit gondolnak. Mert egy bizonyos kisebbség elég akaratos és a többség nem akar veszekedni. A szavazófülkében nincsenek mellettük az akaratosak.
márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
62%

18: látom neked sem megy a szövegértés anélkül hogy ne vennél mindent magadra. Van egy mondás: akinek nem inge, nem veszi magára.

Egyebkent még mindig, se a körúton nem lakok, se a Bimbó úton. Ceglédi vagyok, szüleim még most is ott élnek, testvérem Szolnokon. Hagyjuk már, hogy én a vidékiek ellen vagyok. Viszont nézd meg hol nagyobb a tanulatlanok száma, hol nincs kritikus gondolkodás. Nem a nagyvárosokban, hanem a kis vidéki falvakban. Van aki egész életében a közeli nagyvárosba nem megy fel. Segítek: nem olyanokról beszélek, mint édesapád (de vedd nyugodtan magadra, ha neked úgy jobb) És érdekes módon ezek az emberek szavaznak többségében a fideszre. Ha nem látod az összefüggést akkor diploma ide vagy oda, vak vagy.

Egy olyan embert aki a faluhatárt is alig hagyta el és épp hogy megvan a 8 általános, az nem fog forráselemzést végezni és megkérdőjelezni amit a vezír mond. Műholdas tv és internet ide vagy oda.

márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!