Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövőre sokan fognak szavazni...

Sulek Péter kérdése:

Jövőre sokan fognak szavazni a baloldalra? (tudom ez relatív) Növekedhet a táboruk ha összefognak (valószínű ez lesz ) ha külön külön indulnak

Figyelt kérdés
Nagyon sok a Fidesz fan Jobbik, nyilván balos is de szerintem csak megszokásból. Ti hogyan látjátok? Növekedhet a táboruk?
2017. jún. 19. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Az a helyzet,hogy a kormanyzati korrupcio kivètelèvel nincs olyan tèma amivel megtudnàk szòlìtani az embereket,de a baloldal szàjàbòl az is amolyan bagoly mondja verèbnek.a CEU,meg a civiltörvèny nem èrdekli az embereket,a kerìtèslebontas,a meg a migrànskvòtw elfogadàsa inkàbb taszítja az embereket
2017. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem, hogy a Jobbik mióta "baloldali"...

Egyébként emelkedhet a szavazótábora valamennyi baloldali pártnak, ha vég lesz a mutogatásnak, ellenségeskedésnek és végre összefognának a maffia kormány ellen.

#1-esnek...

Civiltörvénnyel kapcsolatban nem valami szép dolog volt a kormány részéről, hiába hangoztatta a kormány, hogy ennek "semmi hátulütője" nem lesz...

De lesz!

A nap 24 órájában a kormány titkosszolgálata kémkedni fog minden civil szervezet után, komoly vizsgálatot indítanak, ha azt a 2millió akárhány forintot meghaladja a keret, mert a kormány úgy gondolja, hogy a legtöbb civil szervezetet "Soros mumus fizeti, migránsokat, terroristákat támogat" stb...

Ez hülyeség!

CEU?

Mi van vele?

Azt is "Soros mumus" fizeti?

Terroristákat képeznek ott ki, meg azt tanítják ott, hogy "hogyan fogadjunk be migránsokat" meg hogy "szeressük a melegeket"?

Vagy te ezt hogy gondolod, mi a bajod a CEU-val?

Miért nem adhatnak Magyarországon ezek az egyetemek Amerikai diplomát?

2017. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
2-es èn voltam az első vàlaszolò,a Ceu ès a civiltörvèny màs topikokban màr szàmtalanszor Körbe lett írva,meg lett vitatva Stb màr en is leirtam Rola a vèlemènyem;de most Ebbe nem mennèk bele,mert ahogy màr emlitettem ezek a tèmàk az emberek 90 szàzalèkàt nem èrdeklik...leírhatod a meglàtàsodat,vèlemènyedet,de ez nem hat ki a vàlasztàs eredmènyère,hogy utaljak az eredeti kèrdèsre,Ezen tèmàk miatt a baloldali pàrtoknak ha külön ha együtt indulnak,teljesen mindegy,de az àltalad ecsetelt temakbol adodoan nem fognak több szavazatot Kapni
2017. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ameddig a kerítésbontás mellett vannak a balosok, addig a jobb oldal erősödik. Lásd, ma is volt Londonban konfliktus. Kinek hiányzik ez itthon?

A CEU meg a CIVIL törvény akkor érdekli majd az embereket, ameddig ők is kapnak a Soros pénzéből. Addig csak Sorosék sipákolnak.

2017. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*amikor ők is kapnak
2017. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!