Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik Karácsonyt támogatják,...

Akik Karácsonyt támogatják, Budapest fejlődése ellen szavaznak majd?

Figyelt kérdés

Nem kérdés, hogy Vitézy 1000x többet letett az asztalra Budapesten, még úgy is, hogy ő nem volt főpolgármester.


Karácsony miután Zuglóban nem csinált semmit, utána főpolgármesterként sem. A budapesti Gyurcsánylista vezér garanciája annak, hogy semmi nem változik.



Aki őt támigatja, az rosszat akar Budapestnek?



#Budapest #karácsony #ellenzék #Parkolómaffia #Akkor lépek vissza, ha elüt a villamos
márc. 22. 21:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Vitezy a Fidesz beepitett embere, ezt a hüly*e is tudja. Nagyon okos tenyleg, vannak tervei, csak ahhoz kell forras is. Es azert Tarlos nem veletlenul rugta ki anno. Nem nagyin ertek egyet Tarlossal, de sok mindneben igazat mond Vitezyrol. Nem kell bedolni. Ez az egesz azert van, hogy minket budapesti ellenzekieket megosszon. De mi Karacsonyra szavazunk.
márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Egyebkent ezt honnan veszed, hogy nem csinalt semmit? Mert ezt harsogja az M1? Jobban kezelte a Covid jarvanyt mint egesz Magyarország. A haboru es az inflacio valamint a fideszes hatszel ellenere is mukodik a varos, nem fekszik ala a fidesznek és Van egy csomo jo fejlesztese. Vitezy csak beszel, de jelenleg egy csapatot nem tud megnevezni. Majd valasztas utan ha megnyeri felfedi a fidesznyik tagokat.
márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%

Én csak két intézkedéséről hallottam a biciklisávokról és a méhlegelőkről.

Ha a többi is ilyen f.szság volt akkor hajrá ellenzék. Csináljatok magatoknak egy még élhetetlenebb várost.

márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

"Nem kérdés, hogy Vitézy 1000x többet letett az asztalra Budapesten, még úgy is, hogy ő nem volt főpolgármester."


Nem kérdés? Miért is nem kérdés? Mit is tett le az asztalra?

márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

"Karácsony miután Zuglóban nem csinált semmit, utána főpolgármesterként sem. A budapesti Gyurcsánylista vezér garanciája annak, hogy semmi nem változik."


Tipikus Fidernyák aki még 14 év után is Gyurcsányozik... Undorító.

márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Fura, én úgy látom fideszes polgármesterek is csinálnak méhlegelőket.
márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
5%

Igen, meg a hülyeségre.


Mielőtt valaki legyurcsanyozna vagy fidesz ügynöknek nevezne, közlöm, 5 éve a sétáló Budapestre szavaztam, tökre érdekeltelen számomra ki milyen pártban indul.


Engem tervek, a víziók és a jelölt érdekel. Legalkalmasabb szerintem Vitézy a posztra. Nagyon drukkolok neki!!


KG pedig találjon más elfoglaltságot és biciklizzen nagyokat. Mindenki meg fogja köszönni neki az eddigi munkáját, vagy akármit amit csinált. Nem kell aggódni.

márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
25%

#2!


Igen, KariGeri olyan jól kezelte a covidot, hogy járatritkítással kezdett, hogy jobban terjedjen a kór.

Kampányolt azzal, hogy klímaerdőt telepít (bármit is jelentsen ez), de nem Tarlós sokkal több fát öltetett. És kampányolt azzal is, hogy a metrokban klíma lesz. Ebből sem lett még semmi.

A kampányának még fő eleme volt, hogy a városligeti fejlesztéseket le fogja állítani. Egyetlen érdemes, hogy ez sem sikerült neki.

márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

#5!


Együtt vonultak be a városházára és mindenhová DK-s embereket ültettek.

márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
3: Méhlegelő már Tarlós alatt is volt és a legtöbb méhlegelő a fideszes XII. kerületben van, ahol nagyon büszkék is rájuk.
márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!