Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga most ütötte be Magyar...

Varga most ütötte be Magyar Péter koporsójának utolsó szögét?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom ezzel az smsel vége Magyar Péternek a szimpatizánsai rájönnek micsoda ember is valójában Magyar.....


[link]


márc. 22. 23:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel egyelőre csak emelte a tétet.
márc. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

"volt férjem meghökkentő, megtévesztő ámokfutásának - értékelése újra politikai mezőbe helyezne, amit el kívánok kerülni"

Hoppá-hoppá! Csak nem retteg valamitől a bukott politikusunk?

Netán nincs véletlenül valami köze a Völner-Schadl ügyhöz??


Tisztára, mint valami krimi, ahol a bűnös nekiáll hisztérikusan bizonygatni az ártatlanságát.

márc. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%
2: Szerintem Magyar Pétet retteg, ő beszél állandóan meghamisított dokumentumokról, ami alapján el fogják ítélni.
márc. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Miért mi van ebben az sms-ben?


Csak a szokásos "nem nyilatkozom a soros embereinek" duma.


"Köszönöm szépen a lehetőséget, de inkább nem élek vele." ember most gyüttem a templomból


"Egyrészt, mert már visszavonultam a közélettől, és bármilyen közeleti téma " nem nyilatkozom mert akkor a pedofil botrányomról is kérdeznének


"akár az időközben baloldali politikussá vált volt férjem meghökkentő, megtévesztő ámokfutásának " sorosbrüsszelbaloldal


"értékelése újra politikai mezőbe helyezne, amit el kívánok kerülni;"

kussolok a pedofil botrányról


"másrészt, korábbi házasságom annyi fájdalmat, bánatot és megaláztatást okozott, hogy a magánéleti téma megvitatásától kifejezetten elzárkózom."

Kínos hogy kiderülhetne nem vagyok szent


"Remélem, volt férjem meggondolatlan és manipulatív nyilatkozatai később sem kényszerítenek arra, hogy a sebek feltépésével a nyilvánosság elé kelljen állnom." itt fenyegetem meg az exférjem kussoljon mert kitalálok valamit


"Megértését megköszönve, maradok tisztelettel: Varga Judit" nem tehet fel kérdést maga nem az origó


Amúgy pont letojom a petikét

márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Most úgy csináltok, mintha nem Tóni írta volna.
márc. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%

"2: Szerintem Magyar Pétet retteg, ő beszél állandóan meghamisított dokumentumokról, ami alapján el fogják ítélni."


Nyilván ha blöfföl akkor bukni fog ez egyértelmű. De am..én ezt nem értem hogy a jelenlegi ellenzék miért támadja? Lehet hogy nem fog sikerülni de akárhogyan is ez az ember azt állítja kinyitja az ördöglakatot. Persze láttunk hallottunk már ilyet és nem sikerült eddig, de leg rosszabb esetben most sem fog, de legalább az esélyét adjuk meg. Épp elég neki a fidesz lejárató gépzete komolyan nem értem hogy az ellenzék miért rúgdossa amikor egyenlőre ők sem tettek le még semmit az asztalra. Nekem olyan érzésem van mintha Gyurcsányék úgy lennének vele hogy "persze le kell váltani orbánékat, de csak akkor ha ezt mi tesszük meg". Ezért rúgdossák Magyar Pétert. Azért az ország mégsem annyira fontos mint Gyurcsányék klientúrája ugye?

márc. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Ezt nyilván Tóni irta. Kedves fidesz birka kérdező
márc. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#6 Az Orbán-Gyurcsány tengely a valóságban össze van nőve, kb. nem is létezhetnek egymás nélkül. Orbán tud riogatni Gyurcsánnyal, mint patás ördöggel, amíg Gyurcsány képviseli az ellenzéket, addig a Fidesznek garantálva van a kétharmad, cserébe meg Orbán 15 év után sem volta felelősségre Gyurcsányt, mindketten hasznosak a másiknak. Páros lábbal kéne mindkettőtől megszabadulni, mert amíg ők ketten a nagy emberek a politikában, addig itt változás nem lesz.
márc. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Az Orbán-Gyurcsány tengely a valóságban össze van nőve, kb. nem is létezhetnek egymás nélkül. Orbán tud riogatni Gyurcsánnyal, mint patás ördöggel, amíg Gyurcsány képviseli az ellenzéket, addig a Fidesznek garantálva van a kétharmad, cserébe meg Orbán 15 év után sem volta felelősségre Gyurcsányt, mindketten hasznosak a másiknak. Páros lábbal kéne mindkettőtől megszabadulni, mert amíg ők ketten a nagy emberek a politikában, addig itt változás nem lesz."


Tudom, egyre több embernek esik ez le, de próbáld csak meg elmagyarázni az itteni dk-s szavazóknak, de még csak annak sem kell lenni hozzá. Még ezen az oldalon is nagyon sokan nem szeretnének erről tudomást venni. Holott a vak is látja hogy Orbánnak Gyurcsány KELL...nem akarja hogy eltünjön, nem akarja hogy nagyon meggyengüljön. Neki az a kívánatos ha Gyurcsány pártja mindörökre a legerősebb ellenzéki párt marad.

márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Tök hihető, hogy egy fideszes politikus, aki a baloldali sajtónak évek óta egy fél mondatot nem hajlandó nyilatkozni, 14 nappal a kérdés után hirtelen elkezd magától ömlengeni a 444-nek arról, hogy mennyire rossz volt a magánélete. Szerintem ebben az üzenetben több a karakter, mint amennyit Judit összesen hajlandó volt szóba állni a NER-en kívüli sajtóval a pályafutása kezdete óta.

Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán látta a ‘saját’ üzenetét a cikk megjelenése előtt.

Arra leszek nagyon kíváncsi, hogy milyen bizonyítékai vannak MP-nek, amivel az exfeleségét ki tudja hagyni a gyanúból, a rendszert meg bedönti (mármint szándéka szerint).

márc. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!