Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga most ütötte be Magyar...

Varga most ütötte be Magyar Péter koporsójának utolsó szögét?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom ezzel az smsel vége Magyar Péternek a szimpatizánsai rájönnek micsoda ember is valójában Magyar.....


[link]


márc. 22. 23:36
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Tehát aki rendszerkritikus, az "baloldalivá vált". Egyértelműen nem ő mond ilyet a volt férjére közel 20 év egy csónakban lapátolás után...
márc. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
13%
Tehát ha egy nő fideszes és kapcsolati vagy egyéb abúzús erőszak elszenvedője akkor hazudik . Ha egy balos libsi nő ugyanezt állítja akkor az igaz ,hiába hallgatott aár évtizedekig és bizonyítékok nélkül is hinni kell neki. Nem zavaró a kettős mérce libenyákok, nem sül le a pofátokról a bőr?
márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ki az a “jó miniszterasszony” ?


Valaki tudja ?

márc. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk Magyar is hülye, ha ez után még reagál a sztorira. Az én értelmezésemben az SMS szerint Judit kifejtette, hogy ő nem árul el többet a történtekről, nem akar bizonyítékokkal szolgálni. Magyarnak meg nem kell az igazát hajkurászni akkor egy olyan ügyben, amiben a másik fél nem akarja elmondani az igazat.


Akkor ügy lezárva, mehet minden tovább. Szevasz..


Varga a saját koporsójába ütötte be a szöget, de már nem most, hanem amikor beleegyezet a pedofilsegítő megkegyelmezésébe, felterjesztette az ügyét a köztársasági elnöknek.

Azóta Varga minden szavát már a saját koporsójából beszéli. És most is csak annyit kér, hogy hagyják már nyugodtan megdögleni. Egyáltalán nem ír az sms olyat, amit korábban már ne mondott volna el. Nálam ez Magyarról éppen pont leveszi a felelősséget. Ha valaki nem áll bele, ha valakinek nem fontos az igaza, akkor tulajdonképpen a másik felet hagyja nyerni.


Magyar sztorija innentől megy tovább, mintha mi se törrént volna. A gyerekeik pedig remélhetőleg tényleg nyugiban lehetnek, ha elül az ügy...



De persze, hogyne reagált volna... ezt írta magyar a facebookjára:

„Most értesültem arról, hogy Rogán Antal az alábbi sms-t mondta tollba a volt feleségemnek, a gyermekeim anyjának:


“Tisztelt Kaufmann Balázs! Köszönöm szépen a lehetőséget, de inkább nem élek vele. Egyrészt, mert már visszavonultam a közélettől, és bármilyen közeleti téma - akár az időközben baloldali politikussá vált volt férjem meghökkentő, megtévesztő ámokfutásának - értékelése újra politikai mezőbe helyezne, amit el kívánok kerülni; másrészt, korábbi házasságom annyi fájdalmat, bánatot és megaláztatást okozott, hogy a magánéleti téma megvitatásától kifejezetten elzárkózom. Remélem, volt férjem meggondolatlan és manipulatív nyilatkozatai később sem kényszerítenek arra, hogy a sebek feltépésével a nyilvánosság elé kelljen állnom. Megértését megköszönve, maradok tisztelettel: Varga Judit”


Nem ülök fel a maffia egyik tartóoszlopaként funkcionáló Rogán Antal provokációjának, továbbra sem mondok rosszat a gyermekeim édesanyjáról.


Kedden bemegyek az ügyészségre és nyilvánosságra hozom a hangfelvételt, amiből mindenki számára egyértelmű lesz, hogy miért írnak ilyeneket a volt feleségem nevében.


Én továbbra is hiszek a szeretet és az igazság erejében és tudom, hogy közösen képesek leszünk legyőzni a maffiát és egy új, boldog Magyarországot építeni.


Köszönöm a támogatásukat!❤️”


---

Szerintem korrektül kezelte (Magyar, a saját részéről). Erre már nem tudom mit kéne még írni, vagy válaszolni, vagy mit kéne még kihozni belőle, hogy legyen folytatása. Ha Varga komolyan gondolja a gyerekei megkímélését, a sebeket, akkor egyszerűen nem reagál többet. És Magyarnak se kéne többet a gyerekeiről és az exéről szót ejtenie.

márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A politika ocsmány egy dolog.aki odakerül az mindenképp sáros lesz és vagy megtanulja élvezni vagy kilép onnan.
márc. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy még annyit én is hozzátennék, hogy ez a nő totál megbolondult attól, hogy ki lett pattintva. Gondolom az álma lett volna, ha újra brüsszelbe mehet, vezetheti a fidesz ep képviseletét. Ja, megértem, hogy Juditnak most rohadt nehéz, és ezek nem tiszta gondolatok. Az embert tudja emészteni a bánat, ha megfosztják az eltervezett életétől. Meg a bűntudat a hiba miatt, főleg, hoby Endre bácsi újra megtette azt, amiért anno lecsukták.


Nálam egyáltalán nincs beszámítható állapotban Varga. Pihennie kell, ki kell szabadulnia ebből.


Nagyon nehéz helyzet azért az övé is, na. Ilyen idegállapotban van, folyamatosan támadásnak érzi azt, amit Magyar képvisel a médiában. Szerintem a fidesznél pont nem a szájába adnak szavakat, hanem ők is inkább azt kérik, hogy ne szólaljon meg 😃

márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Jucusnak muszáj tepernie miután ugrott az EP fizu. Bukott politikusként már zsíros állami pozíciókra sem számíthat. Így is csupán az ÁSZ elnökére futotta, akivel persze biztos dúl a láv, lerí róla.

[link]

márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt egyedül a kormány retteg.

Kijön a Medián felmérése és rá pár napra előjönnek egy 3 évvel ezelőtti üggyel ráadásul érdemes megnézni hogy a Partizán vagy a Telexes interjú kommentjeiben sokan azt becsülték MP-ben hogy a lehető legnagyobb tisztelettel beszél a volt feleségéről, meg úgy alapból a 20-30 közötti nők körében a legnépszerűbb most és ha kiderülne hogy ő egy asszonyverő azzal eléggé meg lehet csorbítani a népszerűségét. Ez ugyanaz mint amikor Vonáról elterjesztették hogy meleg. Ne mondja nekem senki hogy ez nem izzadság szagú.

Semmi konkrétum nincs itt csak a szokásos sejtetések, utalgatások, rágalmak. Átlagos Fidesz

márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát ha egy nő fideszes és kapcsolati vagy egyéb abúzús erőszak elszenvedője akkor hazudik "


Egyáltalán nem erről van szó. Gondolj bele ha Dobrev Klára állna elő ilyennel. Neki sem hinnénk el, főleg akkor ha komoly haszna származhat az egészből.

márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
És mit számít milyen ember? A bűnbánó maffiózók ritkán jellemóriások. A lényeg, hogy minél több bizonyítékot szállítson a maffiatagok ellen.
márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!