Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tetszik az új kormányzati...

Hogy tetszik az új kormányzati tájékoztató, ahol sok közpénz milliárdot költenek el, hogy megtudjuk a gaz "dollár baloldal" tetteit?

Figyelt kérdés

#baloldal #propaganda #Kormányzati tájékouóztaás
márc. 23. 05:34
A kérdező szavazást indított:
Inkáb lemondok az utolsó falat kenyérrőűl, de ezt mindenkinek tudnia kell.
A rogáni propagandát én nem szeretném finanszirozni.
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Eze után valóban, "tényleg kell" még mindig nyomatni ezt a sok xart, mert hisz a zemberek kipcsákok: továbbra is hisznek Viktortáéknak. Irány az újabb 2/3-ad 2026-ban:)!
márc. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Hol van ez pontosan? Látni akarom a gaztetteket.
márc. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És a fidesz tettei?

Az ország fele már haverok zsebében van!

márc. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es kb minden "jutyub" videómat ez szakítja félbe.
márc. 23. 07:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2: A 2023-as adatot nem tudom, de pl. 2022-ben 44Mrd-ot tapsolhatott el Rogán propagandára, és ez csak a hivatalos adat! Az egy napra 120,5M! És biztos lehetsz benne, hogy nem csökkentették!
márc. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5ös igazad van. Ez egy fontos kiadás. Ezért is kell folyamatosan és jelentősen adót emelni.
márc. 23. 07:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a gagyi dollárjellel összefirkált inges plakátokat láttam, eszembe is jutott, hogy meglehetne hekkelni, átragasztani Orbánra, Rogánra, Semlyénre és Kövérre, sarló-kalapáccsal a homlokukon.
márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 jó ötlet
márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!