Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FB miért cenzúrázza még...

A FB miért cenzúrázza még mindig indokolatlanul Toroczkait?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen 2024-ben egyszerűen nem létezhetne. Mindenesetre, ha másban nem is, ebben egy egész ország szimpátiáját tudhatja maga mögött Toroczkai. Ebben a helyzetben pártállától függetlenül is szolidaritást kell vállalni vele, óriási igazságtalanság éri.


márc. 23. 09:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Toroczkai full rasszista, azonnal elkéne zavarni a közből
márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Több milliárd embert meg nem bannoltak.


"ebben egy egész ország szimpátiáját tudhatja maga mögött Toroczkai"


Igen, a szavazókra meg a párta is jellemző, hogy a saját képzelgéseiket tényként írják le.


Mindenki tudja, hogy a következő választást Gyurcsány nyeri, 90%-al. Ezt a tényt senki tagadja az országban.


Ez kb ilyen.

márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Szélsőjobboldali rasszista párt. Pont azt kapja amit érdemel.
márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Molyember ***** válasza:
64%

"Mindenesetre, ha másban nem is, ebben egy egész ország szimpátiáját tudhatja maga mögött Toroczkai."

Nem, ebben sem tudhatja maga mögött egy egész ország szimpátiáját. Egy sima széljobbos, nincs rá szükség.

Tudom, tudom, nem vagyok demokratikus, mert el akarom hallgattatni azokat, akikkel nem értek egyet. Ez sem igaz. Egy társadalomnak nem kell toleránsnak lennie azokkal, akik elutasítják a toleranciát. Legyen szélsőséges otthon, a négy fal között.

márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem érdekel, amíg otthon, a 4 fal között csinálja...
márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Ki nem szarja le hogy Torockai nem tud uszítani a Facebookon. Ő egy ruszki ügynök, hazaáruló söpredék.
márc. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Mindent cenzúráz ami magyar, nem csak Toroczkait.
márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

"Egy társadalomnak nem kell toleránsnak lennie azokkal, akik elutasítják a toleranciát."


Na látod, ezért nem leszünk veled soha toleránsak.

márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Mindent cenzúráz ami magyar, nem csak Toroczkait"


Akkor ezek szerint a többmillió magyar profil/csoport mind tiltva van? Nekem fel se tűnt.

márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Mert a face nyiltan balos neomarxista cég Usa-ban is nyíltan republikánus ellenes. Politikailag nem független sose volt az. Nagyon durva cenzura van ott és mégdurvább adatlopások. Toroczkait nem kell félteni ennek ellenére is növekedik a népszerűsége, retteghetnek sírhatnak a legnagyobb diktatúrapártiak leg intoleránsabbak a libsik
márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!